Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusom van?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és mindig nálam 10-15 évvel idősebb férfiakba szeretek bele. DE! Apukámmal nincs semmi bajom. Él, nem alkesz, nem drogozik, nem ver, de azért nem is vagyok nagyon apás, nem is voltam soha. Akkor ez most apakomplexus vagy más? Nem értem.

2014. júl. 24. 18:08
 1/2 DanteSparda ***** válasza:
apa koplexusod akkor lenne ha azok a pasid az apád lehetnének de a 10 év kor külömbség még közel sem lehet az apád tehát itt szó sincs apa komplexusról majd ha 40 50 éves pasikkal kezdesz akkor leszel apa komplexusos és akkor sem feltétlen
2014. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm :)
2014. júl. 24. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!