Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Boldognak, hogyan kell lenni,...

Boldognak, hogyan kell lenni, milyen érzés?

Figyelt kérdés
Állandóan szomorú vagyok már évek óta ez van, de nem tudom, hogy mitől. A boldogságot, hogyan tudnám újra megtalálni?
2016. jún. 7. 11:52
 1/6 A kérdező kommentje:
főleg, hogy körülöttem mindenki vidám és ez rossz érzés nekem
2016. jún. 7. 11:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre nem itt fogol választ kapni
2016. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa. A boldogság az csak egy pillanatnyi állapot. Állandóan boldognak sem jó lenni. Valahogy meg kellene találnod a harmóniát a boldogság és a szomorúság között. Csinálj olyan dolgokat, amik örömet okoznak. Az állandó szomorúságod oka pedig valószínűleg az, hogy a múlton rágódsz, bizonytalan a jövőd, vagy pedig nem érzed magad jól a környezetedben. Az első két esetben ne gondolkodj ezeken, a múltat megváltoztatni nem tudod, a jövő meg kiszámíthatatlan. Harmadik esetben pedig, ha nem is tudsz környezetet váltani, akkor mozdulj ki többet olyan helyekre, ahol jobban érzed magad. A boldogságra nem lehet törekedni, az mindig magától jön. Azzal kezdődik, hogy szereted saját magadat. :)
2016. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: "fogsz", nem "fogol". :D
2016. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 donmogyoróscsirke ***** válasza:

"boldogság csak a szenvedés hiánya" egy leander számból.. Amúgy, hogy kell boldognak lenni? Nézzük:

Benyúlsz a hűtőbe a sörért, és az pont megfelelően hideg.

Kinyitod a tárcád a számlák befizetése után, és van pénzed a hónap VÉGÉN.

Megnézed egy kedvenc, rég nem látott filmed.

Találkozol egy régi jó baráttal.

Donald Trump haja.

Kimész a városligetbe, és megnyugszol hogy most nem változott meg a 40 fokos napsütésből az időjárás esős viharos tornádósra, amíg kiértél.

A lényeg viccen kívül: a boldogságod magadból, azaz belülről jön. Neked kell tudnod és érezned, hogy mi tesz vagy tenne boldoggá. Járj utána, hogy mi az ami téged felszabadít, jó érzéssel tölt el, lehet ez akár egy apróság is mint amilyen félét felsoroltam többesszámban előbb.

2016. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát olyat keresel ami boldoggá tesz. De erre nincs globális megoldás egyéne válogatja pont azért mert ami neked jó az lehet h másnak a kellemetlen v közönyös.


Ez lehet sport , film, szex, kaja, zene, vallás, egy könyv, tanulás, akármi ami érdekel.

Engem pl a Gyros a Nightcore, Videojátékok, Animék, Alvás. Am meg jó. De ezt megint csak egyéne válogatja.

2016. jún. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!