Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen érzés boldognak lenni?

Milyen érzés boldognak lenni?

Figyelt kérdés
Valaki fejtse már ki nekem hogy egyáltalán mi a rák az a boldogság... Kissé az az érzésem van hogy 2 éves korom óta erről nekem nincs tudomásom

2016. jan. 2. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az, amit te annak nevezel.
2016. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Amikor láthatod Putyint élőbe.
2016. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Utoljára én is talán 7-8 évesen lehettem igazán boldog.
2016. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindenkit más tesz boldoggá,lehet az egy autó,egy barát/barátnő,vagy akár egy szép cipő,vagy egy jó teljesítmény önmagunktól.

Szerintem fontos,hogy az embernek legyenek céljai,hiszen ha azokat elérjük,akkor boldogok leszünk. :)

2016. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Minél jobban erőltetitek annál távolabb fogtok kerülni tőle. Ha nem agyaltok hanem elfoglaljátok magatokat, egyszer csak érezni fogjátok. Sok éves tapasztalat...
2016. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kocuska ***** válasza:
Szerintem ez teljesen emberfüggő és az adott embernek a felfogásából származó dolog és e szempontból változik is a boldogság gondolata is. Például én kivétel nélkül mindig boldog vagyok mert mindent pozitívan értékelek míg lehet másoknál lehet hogy egy kicsit több kell ahhoz hogy boldogak legyenek mint az hogy él. Röviden ez egy nem megdefiniált szubjektív gondolat szerintem. Írj egy privit ha el szeretnél erről bővebben beszélni mert eme gondolatod mögött egy komoly dolog rejlik amin talán nem ártana változtatni :)
2016. jan. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 csatrad ***** válasza:

A boldogság egy drog amit az agy akkor valaszt ki, ha az agyad nagy teruleten ugyanazt a mintat aktivalja. Leggyakoribb eset erre ha a rövidtávú és a hosszú távú memóriád azonos lesz, és akkor a legdurvább, ha aktívan épp azt a mintát alkalmazod amiben azonosak.


Pl. Egy csomó régi emlékezetes alkalom van az életédben, hogy fingottal. 5 perce megint volt egy ilyen eset, és épp eldurrantottal egyet.

2016. jan. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem akkor vagy boldog, ha könnyűnek érzed magad, és nem nyomaszt semmi.
2016. jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt egy hatalmas boldogsági hullámom 18 évesen. Állandóan görcsben volt a gyomrom (pozitív értelemben), nem tudtam aludni (folyton vártam, hogy másnap legyen), sokat mosolyogtam, minden embert szépnek, különbözőnek, érdekesnek láttam. Produktívabb is voltam, mint valaha, játékos voltam és vidám, néha eléggé szentimentális.


El múlt már azóta... Teljesen máshol vagyok már. Voltam azóta nagyon padlón is.

2016. jan. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni milyen lehet úgy élni, hogy 2 éves korod óta SOHA! nem voltál boldog. Szerintem ez lehetetlen... De ha mégis így vín, akkor az rettenetesen szomorú, a boldogságot nem hiszem, hogy le lehet írni, azt érzed.. :/ de ezt találtam Neked:

[link]

2016. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!