Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy egyszer...

Miért van az, hogy egyszer semmibe sem nézem, máskor pedig sokra tartom magam? 20F

Figyelt kérdés

Nem szeretem ezt az ingadozást, de például ma is szégyelltem magam, pedig semmi különös nem volt velem. Máskor teljesen felemelő minden, elvagyok és jól érzem magam, magabiztos vagyok.

Jó lenne, ha minden nap úgy telne el, hogy elégedett vagyok magammal.

Miért van ez?


2016. jún. 9. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A közvetlen környezeted, a társaságod...ilyesmi.

Ha pl. egy nap megcsinálod azokat a kis célokat amiket kitüztél aznapra akkor tele elszel önbizalommal mivel megcsináltad.

Ha a TV-t nézed és negativ dolgokat hallasz vagy tapasztalsz ami a tudatalattidat negativan befolyásolja akkor sz@r lesz a napod.

Az ember olyanná válik amilyen a környezete, figyelj oda a környezetedre. Vedd körbe magad olyan emberekkel akik pozitiv hatást gyakorolnak rád. Ne hagyd hogy mocskos lábbal végiggázoljanak az elméden

2016. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!