Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fordult máreg a fejetekben az...

RonaldRegen. kérdése:

Fordult máreg a fejetekben az emberölés?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönne a sok érzelmikitöréses "pi*sa"...

Nem minden pszichopata gyilkos, és nem minden gyilkos pszichopata'

Nem konkrétan a gyilkoslásta vagyok kiváncsi, hanem magára a vágyra, nem a szándékra, hanem az ösztönre és reakciókra, az ezekben lévő gondolatokban átélt mentális élvezetre. Ha volt/van valakinek hasonló, írhatna róla talán pár sort. Akit pedig csak pofázna, azegtehet egy baromi nagy szívességet.



2016. jún. 13. 23:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Na, körülbelül ehez hasonló válaszra viltam kiváncsi. Köszönöm.
2016. jún. 15. 18:22
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen fordult meg, és gyilkoltam is, viszont nem csak azokat, akik felelősek voltak a családom haláláért, hanem a többi szerbet is, akik talán részt sem vettek benne, talán soha nem jártak abban a kis faluban, viszont a bosszú, amit a fájdalom táplált, kegyetlenné formálta az embert. Nagy részét soha nem bántam és bánom meg, viszont volt amit bánok, de őket nem tudom visszahozni a halálból (a nyomorult szerbek között volt olyan, aki gyereket emelt maga elé és azt használta pajzsnak).
2016. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!