Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért járnak a lányok mindenhov...

Mért járnak a lányok mindenhová falkában, még budira is? :DxD Normális válaszok is jöhetnek:D

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 19:54
1 2 3
 1/26 nielindi ***** válasza:
mert jobb ugy szarni, ha a legjobb bnöje fogja a kezét...
2010. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nem csak a lányok, nálunk a fiúk is csoportosan hugynak ;)

Amúgy jobb társaságban, budifelé menet is lehet legalább beszélgetni:D

2010. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Oszlik a szag a budin, ha sokan vannak és általában őrzik az ajtót egymásnak.
2010. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%
a wc-re azert jarunk kerlek szepen tobben, mart amilyen jo minoseguek az ajok, nem lehet becsukni, es nem tudod tartani is az ajoto meg pisilni is, ergo 2 ember kell hozza hogy az egyik tartsa az ajtot
2010. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

De akkor is...

Hallgatod ahogy csorog a másik csajból...

Sztem nem túl gusztusos:DXD

2010. ápr. 12. 19:57
 6/26 anonim ***** válasza:
Nálunk a fiúk elvből nem járnak csoportosan hugyozni... A csajok meg elvből:) Bár nekem van, hogy nincs kedvem megvárni, míg a barátnőim kimásznak a sulipad mögül, és elmegyek egyedül, mert sokkal hamarabb végzek, amúgy is három méterre van a WC a termünktől:D
2010. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

De nem csak az h budira...

Hanem mindig mindenhová...

Én speciel jobban szeretek egyedül lenni...

Persze egy csomószor együtt vok a haverokkal és röhögünk,mint állat,de azért van amikor egyedül jobb...

2010. ápr. 12. 20:01
 8/26 anonim ***** válasza:

Miért, ti miért jártok csapatosan budira? Mert ti is többen mentek, minimum 3-an mindig...

Nem hallgatjuk, hogy csurog a másikból, mert beszélünk közben, pont ezért, hogy ne halljuk. De ha hajjuk, akkor is, mi van? Még mindig jobbak vagyunk, mint ti... Mi legalább nem fingunk egymás orra alá, és röhögünk rajta... Na az azért sokkal rosszabb...

2010. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

urmisten, mit írtam :|

nem hajjuk, hanem HALLJUK :$

jéézus :S

2010. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, mégis egyedül járok wc-re, bár ha rosszak az ajtók, akkor érthető, de amúgy tök szánalmas... nálunk egyszer volt egy csaj, aki nem ment ki wc-re mert senki nem ment vele xD
2010. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!