Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs sok barátom, és a...

Nincs sok barátom, és a "barátom" régóta nem hív sehova és mindig mással megy mindenhova, mit tegyek?

Figyelt kérdés
akkor is mással megy,ha mi már elöbb megbeszéltük. kb. fél órával elött szólok hogy akkor megyek és mondja hogy bocs de most az XY-al megy. mert ő benne van egy társaságba és vaszínűnek tartom hogy nem akarja hogy én is benne legyek ebbe a bandába. nem találkozok vele iskolán kívül szinte soha. de ő nekem mindig mondja hogy mit csinált a többiekkel. és ez nekem rossz. barátok kellenének, de külföldre járok suliba és ott 4-en vagyunk magyarok. és ott vele vagyok a legjobba. mindenkinek onnan megvan a hova tartozása, csak nekem nem. nem szoktam sehova menni, mindig csak itthon vagyok. nem hívnak sehova, és ez nekem most rossz. mit tegyek? előre is köszi
2009. jan. 24. 19:17
 1/5 A kérdező kommentje:
ja bocs kihagytam hogy 15 éves fiú vagyok
2009. jan. 24. 19:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kis baráti köröm... csak az a gond, hogy az ilyen nagyobb dolgokból általában kimaradok :) De már kezdem megszokni. Most elkezdtem másokkal barátkozni, hátha lesz valahol igaz barát. Szerintem te is tedd ezt. Ezen sokat nem tudsz változtatni, emberből meg biztos sok van körülötted :) Szóval ne félj barátkozni.
2009. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te barátodat nem érdekli senki csak saját maga! Neki az a lényeg, hogy bekeruljon abba a tarsoságba, téged meg tart vésztartaléknak, hogy ha még se jon ossze veluk a dolog akkor még ott vagy te! Meg ha nem megy el vele senki akkor majd te ugyis elmész! NA ne, nem vagy te ilyen! Mondjál neki nemet, ha hiv valahova mond meg neki, hogy nem érsz rá mert XY al mész valahova! HA még nem igaz akkor is! Jobban tennéd ha találnal mas barátokat magadnak. VAgy járjál el sportolni valahova, ott vannak emberek és hát ha ossze josz valakivel! Meg keres olyan helyet ahova magyarok járnak, biztos van olyan és járjál oda! Keres más embereket magadnak, mert ez a barát nem barát a számodra csak kihasznal. Vagyis én igy szurtem le a dolgot!
2009. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat. ilyenek a jófej emgerek:D
2009. jan. 24. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Én lefejelném :D

Najó, minden esetre megmondanám ezt neki. Nem vagy a kutyája, hogy veled így bánjon!

2009. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!