Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szorongásos tüneteim és...

Leiyla kérdése:

Szorongásos tüneteim és étkezési zavaraim vannak. Emiatt hazaköltöztem az albérletből de itthon sem jó. Az anyukámmal és a párjával lakom. De nagyon zavarnak. És a lakás is más mint azelőtt. Nem érzem otthon magam. Nincs kedvem semmihez?

Figyelt kérdés
Mi van velem?
2016. jún. 20. 00:36
 1/1 Szivárvány0000 válasza:

Szia!

Meg tudlak érteni, sajnos én is éreztem így. Amikor pánikbeteg voltam, sehol sem éreztem otthon magam, bizony a rohamok és az étkezés is kényelmetlen volt, különösen mások társaságában. Elkezdtem enni, de pár falat után hányingerem lett. Én azt javaslom, hogy keress fel egy jó pszichológust, gyógyszereket pedig soha ne kezdj el szedni, mert anélkül is meg lehet gyógyulni! Az agykontroll sokat segíthet, illetve homeopátiás nyugtatók (én például Valeriana Harmony-t szedtem). Sokszor egyél keveset, mindig mindenből csak annyit és akkor, ahogy jól esik, mert az erőltetéssel rosszabbat teszel magadnak. Ha érzed, hogy Rád tör a szorongás, akkor pedig kezdj el gyorsan valamit csinálni, amit szeretsz (zene, tánc, takaríts, vagy bármi, ami hirtelen lefoglalja az agyad).

Remélem, hogy tudtam segíteni! Minden jót!

2016. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!