Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igaz, hogy az elkeseredett...

Igaz, hogy az elkeseredett embereknek van rossz kisugárzásuk?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint hogy érted ezt?

Nem bocsátanak ki semmiféle sugárzást, ami megtámadná a te szervezeted.

Viszont a te agyad (különféle jelekből) felfoghatja, hogy ők nagyjából mit éreznek, és együttérezhetsz velük, ha közösségi lélek vagy.

Ha pedig még nő is vagy ráadásul, akkor a megoldás keresése helyett tényleg előfordulhat, hogy te is szomorú leszel.

2016. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pedig egy lelkibeteg rosszindulatú személy vagy, akkor felháborodsz rajta, és ideges leszel, miszerint "Ne legyenek elkeseredettek én előttem!!!" Persze amennyibe az ilyen rosszindulatú személyek az elkeseredettek, akkor mindenki hagyja őket békén... Hát igen, remélem kérdező te nem vagy ilyen. Nyugodtan lehetsz elkeseredett. Aki a saját problémáit piába/viccelődésbe/szórakozásba folytja, az tulajdonképpen szándékosan elmenekül a problémák elől, és a problémái soha nem fognak elmúlni. Arról nem beszélve, hogy én nem is szeretem azokat a személyeket, akik mindig mosolyognak, meg röhögnek mindenen. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ha látok valakit, aki folyton mosolyog, meg mosolyogva beszél velem, egyszerűen zavar. Ne, ne mosolyogjon, nincs min mosolyognia... Ha a semmin röhög, vagy olyanon, ami nem vicces, az még idegesítőbb.
2016. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vigyorgással ugyan ez a helyzet.
2016. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisugárzás nem létezik.
2016. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bandi6891 válasza:
a rosszindulat elfogadott,átlagos az emberek között,a szomorúság és magányosság például taszít másokat.Saját esetemből is ezt szűrtem le.
2016. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!