Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Nem találok örömet az életemben, rengeteg dologban kudarcot vallottam. Nem tudom, mit csinálja, magányos vagyok, és elkeserít látni magamat mekkora csőd vagyok.

#kudarc #reménytelen élet #elkeseredett élet
2013. máj. 7. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ide figyelmesen:

semmi sem lehetetlen,addig kűzdj amég az útolsó leheletedet nem leheled ki! Szedd össze magad! Jó vagy igenis képes vagy mindenre! Most egy gödörben vagy de építsd a létrádat! Ne add fel! Soha! Bármi is történt rendbe fogsz jönni! Adj egy két erős pofont magadnak és álj talpra!

2013. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell keresni egy célt ami érdekel és menni a felé.
2013. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyet értek az elsővel!

soha ne add fel! mindig van megoldás, csak keresni kell, és ha feladod, azzal soha nem leszel előrébb. mindig van valami, ami miatt érdemes küzdeni!

2013. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig kell egy cél, amit kitűzöl. Nem csak hatalmasak, hanem kicsi célok is kellenek, amit ha elérsz, nem lesz kudarcélményed. Gondolkodj pozitívabban, vannak rosszabb helyzetben lévők is, akik nem tudnak ez ellen tenni, de te tudsz, csak akarni kell. Egyszer minden besikerül, csak tegyél meg mindent értük.
2013. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!