Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Felnőtt élet vs. Tinédzserkor?

Felnőtt élet vs. Tinédzserkor?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb szerintetek?

Én valahogy a kettő között vagyok, még itthon lakom, egyetemre járok meg diákmunkázom, nagyon szívesen elköltöznék már mert sokkal jobb lenne ha nem kéne a lakásomban igazodnom senkihez, meg ha nem tanulnom és dolgoznom hanem csak dolgoznom kéne.


Nektek melyik tetszett a legjobban?


2016. jún. 22. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is még itthon lakom, de nagyon szeretnék már elkülönülni a családtól. A felnőtt élet nehéz, csak magadra számíthatsz, sokkal több dolgot kell csinálnod, mint tiniként: csekket befizetni, bevásárolni, megtanulni főzni, dolgozni, takarítani, miegyéb.


Tiniként nyilván könnyebb az élet, de nem mondanám, hogy tökéletes. Nekem nem volt az, mivel nem vagy független, mindenről be kell számolni (jobb esetben, persze vannak családok, ahol nem kíváncsiak a gyerekre): hol jártál, kivel voltál, mit csináltál, konkrétan minden lépésedet figyelik, és ez szerintem nagyon nyomasztó tud lenni. Persze megértem, hogy féltenek, de egy tini sokkal jobban korlátozva van az élet minden területén, mint egy felnőtt. Nekem a szabadságérzet hiányzik, hogy ne szóljanak bele semmibe, hagy csináljam a dolgaimat akkor és ahogyan én akarom.


Szóval várom, hogy elmenjek innen, de ugyanakkor eléggé félek tőle.

19/L

2016. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!