Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha magányos vagyok?

Mit tegyek ha magányos vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ezt nekem kellene helyre raknom magamban de elég tanácstalan vagyok. Taszítom el a barátaimat magamtól bár nem tudatosan. Túl nagy bennem az igazságérzet, nem értem a vicceket mindig, ha olyan piszkálódás féle, meg néha lehet, hogy erőszakos vagyok. Idegenekkel meg félénk vagyok. Próbáltam rendbetenni a barátaimmal a dolgokat de semelyikőjük sem keres. Biztosra tudom, hogy ők viszont találkoznak. Mit kellene tennem? Új barátokat szereznem? Vagy változnom?

15l



2016. jún. 24. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A leírás elején úgy tűnik, hogy magadban kéne rendbe hozni néhány dolgot. Azt írod, hogy taszítod a barátaidat. Legyél velük, beszélj velük és el fognak hívni Téged is. Így pedig persze a barátság is megmarad. Ha most nem igazán hívnak el, akkor kezdeményezz és beszélgess velük. Ha újra közelebb éreznek magukhoz, megint el fognak hívni. Persze ettől lehetnek új barátaid is, ez nem zárja ki. Az idegenekkel eleinte mindenki távolságot tart, ezzel nincs baj.

Sok sikert és ahogy eddig, barátkozz velük. :)

2016. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) az az igazság hogy én mindig próbálom ezeket a problémákat megbeszélni velük, de a végén veszekedés lesz és általában utána én érzem magam rosszul. Lehet hogy inkább egy kicsit békén kellene hagynom őket?
2016. jún. 24. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hagyod őket egy időre, az elsülhet jól és rosszul is. A rossz, ha azt gondolják, hogy "végre nem keres, megszakíthatjuk vele a kapcsolatot" a jó pedig az lenne, hogy "azért hiányzik egy kicsit, így nem kerek a baráti kör." Te ismered őket, ha hagyod, annak a kimenetelét Te tudod inkább, mint mi. (#1 voltam, és nagyon szívesen)
2016. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!