Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Általában mennyire tartják...

Általában mennyire tartják normálisnak az emberek/társaság azt ha egy félénk, gátlásosság miatt magányos ember ismerkedik/ismerkedni próbál társaságban vagy személyekkel?

Figyelt kérdés

Talán furán hangzik a kérdés, már több ilyen témában írtam, de olyan probléma, ami gyakran zavar, talán mert társaságban túlzottan gátlásosnak érzem magam, bár sokáig nem vettem észre, hogy mi bajom, de volt úgy, hogy már megis jegyezte valaki, hogy szokatlanul gátlásos vagyok, annak ellenére vagy nagyon szeretnék ismerkedni, van amikor sikerül, de olyankor is általában visszahúzodom, és olyankor sokat tépelődöm mindenféle problémán, ami a "gátlásosságomat okozhatja", vagy csak egy bűntudat érzést kelt bennem, néha úgy tűnik, bármit is csinálnék, ettől még nem válnék nyítottabbá, mert mindig úgyérzem, hogy bármit is csinálok vagy mondok mások előtt az erőltetett vagy szokatlanul nézhet ki, mégis volt amikor ennekellenére jól sültek el a dolgok. Eléggé értelmetlen hozzáállás, amikor úgy viszonyulok, hogy "nem ismerkedhetek, mert magányos vagyok", és régóta gúzsba köt.

A kérdés lényege az, hogyha kívűlről tekintenék a problémára, mennyire elfogadható az, ha így ismerkedem?(mert talán csak én látom így és szívesen nézném más szemmel)


2015. aug. 22. 09:35
 1/1 szántóvető ***** válasza:
túl sokat agyalsz,folyton azzal vagy elfoglalva hogy mások mit gondolhatnak rólad.teljesen elnyomod a személyiséged.tojni kell ezekre a dolgokra és csináld azt amihez kedved van.talán segítene ha kisgatyában végigsétálnál az utcán és a nyakadba kötött lejátszóból bömbölne a zene a füledbe.
2015. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!