Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek egy kicsit lazább,...

Hogy legyek egy kicsit lazább, úgy hogy közben önmagam maradjak?

Figyelt kérdés

nagyon nehezen tudok lazítani, sosem tudom elengedni magam, még barátok között is csak nagyon ritkán...

otthon elég laza vagyok, nem veszek semmit komolyan, tudok hülyéskedni meg viccelődni, de hogyha velem egykorúakkal vagyok, vagy nagyobb társaságban, egyszerűen begörcsölök és olyan "görcsös" vagyok végig, még úgy szívből nevetni is nehezemre esik, és úgy érzem, hogy mindenki engem figyel. Egyszóval olyan szerencsétlennek érzem magam olyankor.

Mit csináljak? 17/L


2010. nov. 13. 18:06
 1/4 anonim válasza:

- haverkodj az egyel alattad vagy feletted lévő évfolyamban

- keress olyan embereket, akiket ugyanaz mozgat, ugyanaz érdekel, mint téged

- javíts egy kicsit az önbizalmadon, ne legyél azért beképzelt, de tudd, hogy te is értékes vagy, mint mindenki más! írd össze egy lapra, hogy mi benned a jó

2010. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

vagy lehet az a baj, hogy még nem ismered őket eléggé

vagy túl fontossá vált mások véleménye


előző voltam

2010. nov. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem tépj be de nagyon!!!!:D
2010. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:) betépni azért nem fogok..:D
2010. dec. 2. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!