Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi tegyek hogy ne érezzem...

Mi tegyek hogy ne érezzem rosszul magam amiért a 8. osztály végi matek vizsgámon a legegyszerűbb feladatokat rontottam el?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 15:59
 1/7 anonim válasza:
Ha 8.vegen vagy akkor ugy is mas suliba mesz.nem tok mind1 h az elozi sulidba mit gondoltak?!
2016. jún. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy most már meg tudod csinálni őket.

A múltbéli dolgokon nem búsongani kell, hanem tanulni a hibákból, és kijavítani.

Ha mostmár meg tudod oldani ezeket a feladatokat, akkor a kijavítás is megtörtént.

2016. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Kösd fel magad
2016. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló válaszát látva nem értem ,hogy ilyen embereknek miért van ehhez fiókja.... -_-
2016. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen... Egy kis lelki bíztatás helyett inkább ilyet írt. De már mindegy is, a rosszkedvem az idő mulásával kezd elmúlni. Csak attól félek hogy nem jutok be abba az iskolába amelyikbe akarok.
2016. júl. 6. 19:00
 6/7 anonim válasza:
Július 6.-án még nem tudtad, hogy felvettek-e? o.O
2016. júl. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nálunk csak tegnap előtt tették ki az eredményeket. (nem magyarországi vagyok)


De végül 17.-nek jutottam be a 28 fős osztályba. (egy erős iskolába) :)

2016. júl. 21. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!