Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az osztálytársaim folyton...

Az osztálytársaim folyton szekálnak, kinevetnek. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Elég sovány vagyok és nem is a legszebb ezt bevallom fiúkkal sem vagyok túl jóban. De az osztálytársaim folyton

szekálnak, beszólnak ezekkel. És kinevetnek bármit is félreértek vagy rosszul csinálok. Én meg persze hagyom (nem mindig)de legbelül nem esik jól. Nem tudom hogy tudnám megvédeni magam, vagy visszaszólni nekik vagy ilyesmi. Kérlek segítsetek már nagyon szar ez a helyzet. Előre is köszo mindenkienk. ;)



2016. márc. 17. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
te is röhögj az ő hibáikon
2016. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát jó tudom nekem is azt kéne😂 amúgy köszii😉
2016. márc. 17. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad. Ha teheted, válts sulit. Engem az általánosban eléggé tönkretettek lelkileg, ne hagyd, hogy veled is ez legyen.
2016. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sohase csinálj olyan cselekedetet ami arra késztetné őket, hogy hülyének nézzenek. A magabiztosság nagyon fontos és akkor lehetsz magabiztos, ha olyan dolgot csinálsz amiben jó vagy=> így felnéznek rád vagy legalább tisztelni fognak. Pl sport, rajz, ének, esetleg jó dumás vagy. Ja és ha mégis csúfolnának, akkor beszélgess el velük komolyan a dologról. Te is ugyanolyan vagy mint ők. Fontos még hogy nem szabad gyengének, bizonytalannak látszanod. Sokat mosolyogj, mindig adj határozott válaszokat, ne hát... meg őőő... zél. És ami 100% ban segítene, az a szülői tanács.
2016. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja és egy kort pls
2016. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Angii14 válasza:
Ne hagyd már magad... Ha beszólnak,kinevetnek,megszégyenítenek akármi ami neked rosszul esik nem szabad hagyni mert akkor tovább fogják csinálni...
2017. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!