Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi fog történni ha rosszat...

Mi fog történni ha rosszat álmodtam?

Figyelt kérdés
3 nap alatt kétszer álmodtam azt hogy a telefonom képernyője betort..tudom hülyesegnek hangzik de nem ez a fontos. Az értelme az hogy megfog-e történni vagy nem. Ha álmodunk azok megtörténnek vagy csak figyelmeztetnek hogy keruljuk el a bajt és nem fog.

2016. júl. 6. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Megfog? Mit fog meg?

Inkább csak azt jelenti, hogy félsz tőle.

2016. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megtörténik!


Én nemrég azt álmodtam, hogy rózsaszín vattacukorfelhők felett repülök egy szál semmiben, a tojásaim között fütyül a szél miközben tikkadt szöcskenyájak legelésznek rajta, lent a földön pedig vaddisznóháton lovagló nyuszik törnek az emberiségre lándzsákkal, íjakkal.


És megtörtént, a saját szememmel láttam két nyuszit is!


Csak a pipámat nem találom, de az előbb még itt volt.

2016. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álom önmagában nem figyelmeztetés. De te veheted annak, hiszen akármikor megtörténhet olyas valami, ami miatt betörik a mobilod képernyője (mondjuk ha véletlenül leejted). Tehát nyugodtan veheted figyelmeztetésnek az álmod, ha ezzel jobban odafigyelsz majd a telefonodra, és így elkerülheted, hogy tényleg betörjön.
2016. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3. válaszónak hogy egy értelmes választ adott. Az egész értelme az lett volna ha valamit megálmodsz megtörténik-e vagy sem de a 2. válaszoló nagymenőnek képzeli magát és még nem vette észre hogy a cumija hiányzik ezért nem tud gondolkodni..
2016. júl. 6. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!