Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom elviselni, ha...

Nem tudom elviselni, ha valaki máshogy gondolkozik, mint én, mert arra gondolok, hogy nem látja át a helyzetet és ezért nem is akarok a társaságában maradni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy velem van a gond. Az embereknek lenne igényük rám, nekem is rájuk, de nem találok olyan embert, akinek vágynék a társaságára. Azt hiszem, csak az lehet a jó, ahogy én gondolom, ha meg is próbálnak győzni, én már gondoltam arra is. Senkit sem kedvelek, évek óta egyre keveseb embert tudok elviselni magam körül. Pedig szép vagyok és sikeres klassz életem van tényleg. Járok emberek közé, mert muszáj, szóval ezt a menj emberek közé dolgot hanyagoljuk, mert ott vagyok közöttük és hozzám szoktak szólni. Jobban érzem magam egyedül, mint velük, de nem akarok remete lenni. Mi a megoldás? Már 25 éves vagyok, nem tini.
2016. júl. 13. 10:31
 1/6 Főmufti válasza:
más ember máshogy látja a dolgokat ezt el kell fogadnod. ha nem az elég gáz lesz. néha adj igazat a másik embernek is, furcsa de szügsége van az embernek arra, hogy igaza legyen. vagy csak hagyd rá. de ha ilyen hülyeséggel elzavarod az embereket magad körül annak csak te leszel az oka
2016. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pszichológus.

Olyan, akivel valamennyire kijössz.

2016. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok, és én ezért nem szoktam túl sokat menni emberek közé :D Mondjuk ha valamit rosszul látok akkor észre tudom venni, és elgondolkodom rajta, de többnyire úgy érzem én látom jól a dolgokat.
2016. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológussal beszélgetni. Vagy akár itt most is fölvethetsz egy témát, amiről meg vagy győződve, ha "nem látjuk át". Kíváncsi vagyok rá, hogy igazad van-e.
2016. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy darab unokatesóm van, akivel jóban vagyok, viszonylag normális. Erre ma posztolt egy 30as anyukákat istenítő cikket. Mintha csak ők léteznének, mikor ugyan ezen megy át egy 20as vagy egy negyvenes anyuka is. Eleve nem szeretem az ilyen de nehéz dolgunk van de küzdjünk buzdító hülyeségeket, de ebből is képes a legostobábbat kiválasztani. Mintha a föld másik felének nem lenne ezerszer nehezebb dolga. Semmilyen panaszkodást nem viselek el egyébként. A problémamegoldás már máskérdés. Olyan dolgokba, amikhez nem értek, nem szólok bele. Kérdezni viszont szeretek.


Akinek vannak pszichológus ismerősei, az tudja, hogy nem sokat ér a munkájuk, azoknak valók, akik közelében nincs olyan személy, aki meghallgatja őket, esetleg a nagyon butáknak.


Jártam már párnál, ismerek vagy egy tucatot, a saját életüket sem tudják helyrerakni. Pár pszichós tárgyam is volt az egyetemen, nem nagy cucc.

2016. júl. 14. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:

"Semmilyen panaszkodást nem viselek el egyébként."


Hát pedig az emberek többsége csak panaszkodni tud a másiknak. A téma mindig valakinek a szidása, vagy valamin problémázás.

2016. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!