Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkos akarok lenni mit...

Öngyilkos akarok lenni mit tegyek hogy újra értelmét leljem az életnek?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem két napja, mert elköltöznek, és nem fogjuk tudni tartani a távkapcsolatot.

Én azóta is folyton sírok/sírhatnékom van hiszen öt éve ismerjük egymást és két éve jár(t)unk.

Öngyilkos akarok lenni, nincsenek barátaim, nekem csak Ő volt...

mit tegyek hogy újra értelmét leljem az életnek?



2016. máj. 6. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Öngyi?! Ne röhögtess már! Fejezd be az önsajnálatot, kérlek! Kösz. Szedd össze magad, nem dől össze a világ Olvass, vagy mittudom' én. Gondolod, hogy segítene? Ne legyél önző. Mert neked rossz most, attól még nem kell rossz legyen másnak is mitán öngyilkos lenni. Gondolj bele. Megölöd magad. Mi történik mindenki mással aki szeret téged?

Próbálj kisebb dolgokben is találni valami jót, vagy nézz Family Guy-t. Vagy Simpsons-t.

<3

2016. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

feltalálták már a tömegközlekedést és elérhető ára is van. Még ha külföldre költözik, akkor is ki tudsz járni hozzá(vagy ő haza) 2 havonta.


amúgy meg úgyse élte volna meg ez a kapcsolat a házasságot, mivel egy ilyen kis problémát nem tudtok megoldani.

2016. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát... az utolsónak igaza van.
2016. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ezt csak most gondolod így. Ha jól sejtem még tinik vagytok, a szülőkkel költözik.


Bármi nehéz dolog történik az életben, mindig gondolj arra hogy később már csak nevetni fogsz az egészen. 10 év múlva lesz mástól gyereked, boldog leszel (ha jól választasz..), majd a férjeddel egy borozós beszélgetős estén eszedbe jut ez a sztori és röhögni fogtok csak.

2016. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!