Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom mit szeretnék...

Honnan tudhatom mit szeretnék kezdeni magammal az életben?

Figyelt kérdés

jó állást szeretnék, jó fizetéssel, jó irányba is haladok efelé, gazdaságot tanulok két tannyelvű osztályban. viszont most gyakorlatra kellett mennem egy irodába, és rájöttem, hogy ez szörnyen unalmas, és én nem akarok egész nap bent ücsörögni papirokkal elhalmozva és a gépet pötyögve.

viszont igazából nem tudom mi mást tudnék csinálni, semmihez nincs kedvem, nincs olyan dolog amira azt mondanám, hogy tudnám csinálni hosszabb ideig.

kivéve utazni, bárcsak mindig úton lehetnék valahova. szeretek új dolgokat felfedezni. de nem egyedül, nekem kell valaki mellém. szóval ez nem megoldható, mivel az utazáshoz pénz kell, ha meg olyan a munkám amivel mozgásba vagyok, akkor alig fogom látni a családom

én akkor vagyok igazán boldog ha mehetek, nem nagyon bírom a monotonitást.. tudtok ötletet adni milyen idányba induljak el ezek alapján ha kikerülök a középsuliból?

ti hogyan találtátok meg mit szeretnétek csinálni?


17/l



2016. júl. 16. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:
nezd, ha eleg magasra tudsz torni az irodai tipusu munkakorben, akkor olyan melod is lehet felnottkent, amivel a vilagot is beutazhatod, ceges utakon. ha ez nem is valosulna meg, egy jo pozicioban megkereshetsz havonta annyit, hogy a szabad idodben utazgathatsz, amerre tetszik. az irodai munka sem feltetlen monoton.
2016. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!