Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az az érzés, amikor...

Normális az az érzés, amikor bizonyos szinten furcsállom az emberek magánéleti gondjait? Hogy nem szeretek problémázni az életemben? Vagy csak én vagyok túl "naív"?

Figyelt kérdés

Néha rám tör az a benyomás (lehet valami túlreagálás vagy hasonló), amikor pl. zavar mindenféle ideges rohanás, felesleges idegeskedésnek tartom mások sok gondját, alapjába véve nem szeretek ideges lenni, nyugalomra és türelemre törekszem.

Vagy számomra a "probléma" fogalma mindig valami olyan dolog, amit a külvilág- a környezetem sulykol rám, elvárásokat, kötelezettségeket.

Furcsállom, mikor valaki problémaként beszél olyan dolgokról, amit csak ő maga vár el saját magától, mintha egy adott ponton nem is igazán egy lelkes álma lenne, hanem egy adott helyzetben egy teher számára.

Lehet, hogy csak az én megrögzött természetem, hogy nem szeretek idegeskedni, de ha valaki panaszkodik a magán életére, akkor mindig arra gondolok, hogy ne csinálja, ha neki tehert jelent.



2016. júl. 17. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2016. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az nem olyan könnyű:)
2016. júl. 17. 17:15
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

"Furcsállom, mikor valaki problémaként beszél olyan dolgokról, amit csak ő maga vár el saját magától"

Ha valaki meg akar felelni önmagának, azt mifelénk igényességnek hívják. Ha számodra a "probléma" fogalma mindig valami olyan dolog, amit a külvilág- a környezeted sulykol rád, azt meg beilleszkedési nehézségnek.

2016. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem azonos az igényességgel:)
2016. júl. 17. 17:39
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

#1


Aki leszarja az egészet, azt egy flegma baromnak tartják, és kiutálják.

2016. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

"Nekem nem azonos az igényességgel:)"

Erről beszéltem, nyuszó-muszó! A hiba az Ön készülékében van.

2016. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5


És mi abban a rossz? Mit számít az, hogy mások mit gondolnak? Főleg, ha olyan emberek utálnak ki, akik már eleve idegesítenek téged? :D Hát tudnám irigyelni azt a flegma barmot.

2016. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az értelmezéstől is függ. Konkrétan milyen hiba..
2016. júl. 18. 19:45
 9/13 A kérdező kommentje:
# 7 Szoktam olykor fölösleges dolgokat kiírni, megértem, ha valaki lesz*rja:) azt elhiszem, hogyha valaki idegesít, annak a hiánya fenséges:D:D
2016. júl. 18. 19:47
 10/13 A kérdező kommentje:

Az igényesség sok mindent magában takar, a kérdésben konkrétan arról volt szó, hogy valaki egy adott helyzetben olyan dolgot vár el magától, ami teher, és ami esetleg idegessé, feszültté teszi őt a mindennapokban.


Azonkívül olyan embereket is lehet példázni, akik igényesek számtalan téren, de nem feszültek.

2016. júl. 18. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!