Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találjam meg a lelki...

Hogyan találjam meg a lelki egyensúlyomat?

Figyelt kérdés

Szorongok, paranoid vagyok, és nehezen bízok meg az emberekben.

Túl vagyok egy nehéz életszakaszon, most úgy tűnik sikerül alakítanom a körülményeken. Ez sok új helyzettel, bizonytalansággal jár, de úgy gondolom, hogy az életem határozottan jó irányba halad.


Lelkileg viszont nagyon ingatag lábakon állok, az idegeim romokban. Teljesen ok nélkül rámtör a sírógörcs, és egy szám, egy film, egy idézet meg tud rikkatni. kamaszként, gyerekként abszolúte nem voltam sírós, most viszont nagyon.

Ráadásul rettegek egy csomó mindentől, pl. hogy valaki belenéz a telefonomba, a laptopomba, áttúrja a cuccaimat.

Évek óta nem vagyok fenn közösségi oldalakon, mert félek hogy kompromittáló dolgokat tesznek fel rólam, vagy én magamról, valaki beszól vagy én sértem meg őket akaratomon kívül.

Ezen felül számos fizikai szorongási tünetem van.


Tudom, hogy ez így nm lesz jó, de nincs pénzem szakemberre. Így hát úgy döntöttem, hogy magamat fogom újra egyensúlyba hozni.

Ehhez szeretnék tippketet, tapasztalatokat, ötelteket.


2014. nov. 4. 15:08
 1/1 anonim válasza:
52%
A meditalast. Talald meg onmagad. Felejtsd el az EN. Szeresd magad unnepeld magad beloled csak egy van. A lelek orok. Es a lelkedet semmitsem sertheti semmilyen kompromittalo poszt vagy kep ne legyel paranoid emiatt legy szabad es orok mikor leszel szabad ha nem most? Gyerunk szarnyalj! Elj szabadom! Csinalj amit akarsz! Ha meghalsz rajossz mennyi lehetoseged volt es te nem eltel vele. A magyar nagyon kifejezo nem eltel vele vagyis nem hasznaltad ki. Gyerunk csinalj amit akarsz ne felj nezz szembe a felelemmel! Regisztralj facebookra! Beszelgess nevess sokat! Lehet fbn talalod meg eleted szerelmeet, tehat gyerunk fela fejjel.mit veszithetsz? Semmit semmit. Gyerunk most van az a pillanat amikor lepned kell gyerunk! Jo utazast! :)
2014. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!