Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van rajtam kívül olyan ember,...

Van rajtam kívül olyan ember, akinek megfordult már a fejében az öngyilkosság gondolata a szülei miatt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A kamaszok 90%-ának igen.
2016. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Többek közt nekem is :) de miért kérded? Csak úgy kíváncsi vagy rá? :D
2016. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen kíváncsi, de kedves #1 biztos most arra gondolsz, hogy kamaszkori depi, de ez több ennél és már nem vagyok kamasz.
2016. júl. 20. 23:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért, mit tettek/tesznek a szüleid, hogy inkább meghalnál miattuk?


(Ha mégis kinyírod magad, akkor legalább írj már nekik egy levelet, hogy őmiattuk teszed.)


De szerintem tanácsosabb lenne pl. elszöknöd otthonról. Akkor sem lettél öngyilkos, de legalább megszabadultál tőlük.

2016. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáltál már beszélni velük?

( nem arról hogy öngyilkos akarsz lenni hanem arról ami zavar)

2016. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez vicces volt :D
2016. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan vannak. Többek között én is. Egyszer a szüleim kifejtették, hogy mennyivel könnyebb lenne nekik nélkülem és úgy gondoltam, hogy akkor segítek rajtuk. Nem jött össze. 9 éves voltam.
2016. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!