Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg meg kéne halnom ahhoz...

Tényleg meg kéne halnom ahhoz h végre megértsék az én problémá (i) mat?

Figyelt kérdés

Több is van, és egyiket sem érti senki:

Nagyon kövér vagyok, ahányszor látom magam a hányás kerülget, a suli egyre rosszabbul megy, mert van egy tantárgy, amiből esélytelen vagyok, de mindent megteszek h menjen és ennek eredménye h a többi sem megy, és ez sem.

A családban én vagyok a fekete bárány, állandóan kibeszélnek, csesztetnek, gúnyolnak, és ha szóvá teszem csak röhögnek.


Tényleg szeretnék már halott lenni, mert semmi jó nem vár már rám az életben, igaz még csak 15 vagyok.

Ha ezt szóvá teszem, akkor általában vagy hülyének néznek, vagy felidegesednek, hogy hagyjam már ezt abba.

De egyébként meg senki nem érti meg a fönti problémáimat, állandóan csak egyszerű, semmit érők dolgokat mondanak mindegyik témára, amit ugyan megértek, de semmi extra nincs benne, előrébb nem jutok vele.


Na pontosan ezért akarok már meghalni, mert így soha nem fognak megérteni, viszont ha meghalok, azzal legalább sok minden megváltozna pozitív irányba. Mert sajnos amíg nincs áldozat, addig az ember bele sem gondol bizonyos dolgokba. Akkor pedig már túl késő lenne, de az már nem az én bajom.


Sajnálom h ilyen hosszú lett, de nagy a baj, és ugyan minden nap azt érzem, ennél rosszabb nem lehet, de mégis lesz.



2013. ápr. 5. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a föld alatt ki ért meg ? a gyűrűsférgek, a bogarak vagy a baktériumok ?
2013. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell meghalnod, viszont fordulhatsz pszichológushoz, aki segít neked, hogy túljuss a gondokon.

Ha kövér vagy, kérd ki orvos tanácsát, hogy hogyan tudnál egészségesen diétázni és állj neki napi rendszerességgel sportolni és le lehet fogyni.

Ha az egyik tantárgy nem megy, nem kell megijedni, annyira bele kell húzni, hogy a kettes meglegyen és ne húzzanak meg. Nem mindenki zseni és nem mindenkinek megy minden. Mindenkinek a magától telhetőt kell megtenni.

A család, az sajnos néha ilyen. Vannak akik csak a saját problémáikkal vannak elfoglalva, vannak akik irigyek, vannak akik rosszindulatúak, de egyik füleden be, a másikon ki. Legyél büszke arra, aki vagy, törekedj arra, hogy érd el az életben azt, amit szeretnél. Ne hatalmas célokat tűzz ki a szemed elé, csak olyanokat, amiket el tudsz érni és meglátod lesz belőled egy olyan ember, akit senki nem fog piszkálni.

De amíg nem jössz ki ebből a helyzetből és ebből egyedül nem fogsz, addig nem fogsz egyről a kettőre jutni. Csak benne maradsz ebben a szakadékban és minden menni fog ugyanígy tovább.

2013. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az életed csak a te életed. Nem tartozol senkinek magyarázattal a tetteidért. Sem a családodnak, ha így viselkednek, sem a társadalom többi tagjának.

Te vagy, nincs más. Ne akard, hogy megértsenek. Minek? Ne várj segítségre.


Mekkora felesleg van rajtad? Fiú vagy vagy lány?


(válaszolj)

2013. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért kéne megérteni, mert vkinek segítenie kéne, ugyanis magamtól nem tudom megoldani.... jó sok felesleg van rajtam és fiú vagyok. Mást akarsz még tudni?
2013. ápr. 5. 19:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Én azért ajánlottam neked a pszichológust. Ugyanis neki ez a dolga, hogy az ilyen embereken segítsen, mint amilyen te vagy.
2013. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha akrsz valakivel beszélni irhatsz
2013. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is fiú vagyok és rajtam 60-70 kg felesleg van. Ha segítségre fogsz várni akkor oda lyukadsz ki ahova én...
2013. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Esetleg,nem akarsz megpróbálni fogyni? Először 1-2 kg-ot,aztán ha van eredménye és látod,kitartó leszel a továbbiakban.
2013. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szegénykém, elhiszem, hogy nem lehet könnyű, de a halált sürgősen felejtsd el, az nem old meg semmit, és a gyarló földi halandók úgysem tanulnak belőle, elszomorítja őket, de bele nem gondolnak. Itt olvastam gyk-n ezt a kis versecskét:

Justin Gray teste nyugszik itt,

Kit igaza védelme sírba vitt.

Igaza van, ez nem vitás,

De most ugyanúgy halott, mint bárki más.

- ha nem is pontosan ide illik, a lényeg azért itt is érvényes

a fogyáshoz ajánlom a Paul McKenna - Le tudlak fogyasztani könyvét és cd-jét, a könyvet el lehet olvasni alig egy délután alatt, a cd hozzá meg fél órás, csak arra sarkall, hogy ne nasizz, és hogy kicsit mozogj többet, szóval semmi veszélyes és nehéz dolog nincs benn, de nagyon hatásos, sok helyről le lehet tölteni,

ahogy már mondták, hajts a 2re a nehéz tantárgyból, ha annyira rosszul állsz, ennek az évnek mindjárt vége, jövőre meg majd lehet minden jobb :)

gondolom, hogy a család segítségére lenne igazándiból szükséged,

de ha jól jön egy online-bari akkor írj privit, hátha kifundálhatunk frankó megoldásokat :)

24/L

2013. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
szerintem menj el pszicológushoz!!!! lesz ez jobb pozitív irányban :-) !!! vagy kezd el levezetnia feszültségedet, például menj el kirándulni, biciklizz. ezek olyan sulin kívüli programok, de ha a családodban vagy, akkor rajzolj, vagy énekelj! nekem a rajzolás a teljes felüdülés :-)
2013. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!