Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már azt hogy bár ne...

Éreztétek már azt hogy bár ne élnétek? Akkor amikor minden rendben van.

Figyelt kérdés
Én úgy érzem most eszt hogy megvan mindenem. Volt olyan amikor nem volt semmim es megse valtoztat semmin az hogy van pénzem, van baratnom, vannak barataim...nekem nemkell semmi...utalom magam ezert...az egesz kiba*zott vilagot..nemis kellett volna megszulessek mert egyszeruen nem tudom ertekelni az eletet..annyira sz*r hogy mar hihetetlen...semmi ertelme nincs az egesznek...
2016. júl. 31. 20:54
 1/2 anonim válasza:
Én is igy érzek!! Nekem nem sok siker élményem volt de ez a világ már csak ilyen tehát a gyengéit a perem taszít...most van egy célom ami nem elérhetetlen igy muszáj kuzdenem!
2016. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat am nekem is lenne celom...de egyre elerhetetlenebbe valik...
2016. júl. 31. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!