Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az olyan férfiaktól kérdezném,...

Az olyan férfiaktól kérdezném, akiknek rendben van az önbizalmuk, hogy éreztétek-e már úgy néhány elutasítás után, hogy mégsem vagytok elég jók, pedig objektív szemmel nézve a csaj exe nálatok sokkal rosszabb kinézetű volt?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt feldolgozni?
2014. dec. 9. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor nyugtázom, hogy a csajnak nincs ízlése. Ennyi.


Túl jó voltam neki.

2014. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak amikor azt látod, hogy egy év alatt már harmadszor kapsz nemet olyanoktól, akiknek az exük egy unalmas, nem is jóképű, semmit sem felmutató pasas volt, akkor az kicsit elgondolkodtató, hogy ő mivel volt jobb nálad, ő hogy kaphatta meg a csajt.
2014. dec. 9. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem nekünk,akiknek rendben van az önbizalmunk,még sza**rabb az elutasítás,mert rendesen felháborító
2014. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
És miből gondolod, hogy te jobb vagy azért mert irigy vagy mindenkire akinek barátnője van. Ilyen szánalmas hozzá állással még jó, hogy egy normális csajt se sikerül szerezned.
2014. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Soha nem toprengtem ilyesmin, plane nem hasonlitgatom magam masokhoz. Semmilyen teren, nem csak parkapcsolatban. Igazabol nagy ivben lexarom, hogy masok milyenek :)
2014. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A próbálkozásokban mindig benne van a koppanás lehetősége is. Az egy dolog, hogy szerinted szarabbul néz ki a csaj exe mint te, csak nem mindegy, hogy az exe milyen dumával jött össze a csajjal, mi fogta meg végül benne. Vannak ismerőseim akik már kaptak zsinórban 3x is elutasítást, de nem érdekli őket, mivel egy rakás csaj van még azokon kívül (én is osztom ezt a nézetet, de egy elutasítás még szarul esik :)) Mindig az a vége, hogy előbb vagy utóbb, de lesz valakijük.
2014. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Mekkora szerencse már, hogy te "objektív szemmel" meg tudod állapítani, hogy mennyire jobban nézel ki náluk...


lol


Meg aztán a kinézet a minden...

2014. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ahhoz nem kell szemüveg, hogy össze tudd hasonlítani a külsődet egy másik emberrel.


Az pedig elég baj, hogy most már ez lett a divat, hogy a "külső nem minden". Nem ártana gondolni arra is, hogy milyen gyerekei lehetnek majd egy ronda fickótól.


Én sem tartom magam szőke hercegnek, de nem is vagyok ronda, ellenben az említett nőknek az expasijaik inkább az utóbbi kategóriába tartoztak. Tehát nekik miért adták meg magukat?

2014. dec. 9. 18:14
 9/12 anonim válasza:
Nahát, mert lehet hogy jól nézel ki, de emelett egy unalmas, sótlan fickó vagy. Szar a dumád, nincs humorézéked, nem vagy túl intelligens... Ezer és egy oka lehet annak, hogy nem téged választanak.
2014. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ismertem a párjaikat, és írtam is korábban, hogy unalmas, egyik-másik még ráadásul munkanélküli alak is volt, és hogy kinézetre sem voltak ott. Akkor ők nekik, hogy sikerült?
2014. dec. 9. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!