Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy pár napja olyan fura...

Egy pár napja olyan fura boldogságérzetem van. Lehet hülyeség, de úgy érzem hogy minden rendben lesz és hogy már működik a picim szíve. Ezt érezhetem? Ti éreztetek már ilyet? Vagy csak a hó miatt van (amit imádok és jó lesz a hangulatom)?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 21:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jaj az lemaradt hogy pcom van és volt már egy vetélésem. De dokihoz holnap megyek. 6 hetes és 2 napos leszek holnap.
2009. febr. 16. 21:44
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
az nagyon jó, ha boldogan és jóérzésekkel telve várod a picit! Természetesen már ver a kicsi szive, de szó szerint érezni azt nem lehet. Örülj neki, hogy minden rendben és nem kínoz aggodalom a múlt miatt! Nagyon-nagyon boldog babavárást és hóesést! (én utálom a telet!)
2009. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerencsés vagy, hogy ösztönösen jönnek ezek a gondolatok, és nem aggodalmaskodsz. Hidd el, bevonzod ezzel a jót. Ezzel pusszban nagyon jól hatsz a picidre. Én is szoktam olyat érezni, hogy biztos minden rendben, csak nem merem elhinni. Pedig tudom hogy kellene, mert azzal magamnak és a picinek teszek jót.
2009. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy. Persze nem szó szerint értem hogy érzem hanem úgy belül érzem :)
2009. febr. 16. 21:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó! Nem sok ember örül a hónak. :)

Tök jó néha azt hallani, hogy valakit boldogságérzet tölt el és nem az aggodalom! Pedig fontos a pozitív hozzáállás! Nálam változó. Van amikor ki tudok bújni a bőrömből, annyira fel vagyok töltve pozitív érzésekkel. Van viszont olyan, amikor kicsit nyűgösebb vagyok és elégedetlen. De többnyire a boldogság dominál! Bármennyire is lehet rossz az életünk, itt van a pocimban egy babó, akit már nagyon várunk és mindent megteszünk azért, hogy neki minden jó legyen. :)

Sok boldogságot nektek!

25 hetes kismami

2009. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindegy,hogy mitől,legyél csak vidám!:)

Pozítivan hat a babádra is és ez szuper!

Őszintén kívánom,hogy minden rendben legyen Veletek és hamarosan egy tündéri pici babát tarthass a karodban!

7 hós kicsi fiú anyukája

2009. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindkettőtöknek! Remélem is mert eléggé félek azért, de sok ilyan pillanat van ami elkap. Próbálok pozitívan gondolkodni.
2009. febr. 16. 22:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Én akkor most ellenpélda leszek.

Ugyanígy voltam, mint te. Éreztem, hogy minden rendben lesz, és szeptemberben babázunk.

Aztán véreztem egy kicsit, doki, Utrogestan, stb, elállt. Továbbra is tudtam, éreztem, hogy minden rendben lesz! Boldog voltam, nevettem, nem féltem. Aztán múlt héten kiderült, hogy már nem él. :( Mindketten a párommal annyira pozitívan álltunk hozzá az egészhez, hogy a rossz hírt máig nem fogtuk fel, egyszerűen nem hisszük el, hogy emellett a pozitív látsámód mellett ez megtörténhetett!!

Reménykedj, az nagyon jó, magadnak kell, de a baba sorsa nem ezen fog múlni. ( :( )

2009. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvassátok-e még, de ma voltam dokinál és 6 mm-es az embryom és már ver a szíve!! Annyira boldog vagyok!!!
2009. febr. 17. 16:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!

(5.)

2009. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!