Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak hogy színésznő...

Mit csináljak hogy színésznő legyek?

Figyelt kérdés
Egy híres Hollywoodi színész szeretnék lenni.Tudom,hogy lehetetlen főleg,hogy magyarországon élek és innen nagyon kevesen lesznek híresek,de úgy döntöttem megpróbálom valahogy megvalósítani legalább,hogy színházban szerepeljek nekem az is nagyon jó kezdésnek.Nyaranta angliában szoktam lenni itt szoktam tanulni az angolt egy baj van,hogy megértem csak nem beszélek Tudom,hogy az angol az kell a színészethez valamit ajánlanátok,hogy merjek beszélni vagy hogy hogy gyakorolhatnám.jővőre leszek 8.-os azon is gondolkodtam,hogy valami dráma tagozatos gimibe menjek csak azzal az a baj ,hogy ha mégsem sikerűlne abból nem lenne semmi jó vagyis valami szakkört tudnátok ajánlani budapesten?

2016. aug. 6. 14:45
 1/5 anonim válasza:

Hát, szerintem valamilyen művészettel foglalkozó iskola/dráma tagozat. :)

Ahova én járok ott pl van.

Gondolom onnan véreset pisilve ki lehet jutni.

De szerintem te nem akarsz annyi segget nyalni, amennyit a korrupció miatt kellene majd... :|

Az angol tudás jól jön még a projekthez tho.

2016. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja és, az lemaradt, -egyes vagyok- hogy a szakkör az édeskevés.
2016. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. aug. 8. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék nagyon indiszkrét lenni,de ez így egy kicsit idealizált. Fölösleges exhibicionizmus.

Magyarország nem nagyon termelt ki eddig Hollywoodi csillagokat,maximum 1-2 háttérszereplőt,de már ez is nagy szó. Az ember nem úgy lesz híres,hogy a hasára üt,hanem keményen meg kell dolgozni érte.

Ha félsz egy magyar drámatagozatos iskolától,illetve az itteni színművészeti képzésektől,akkor ne haragudj,de ott sem terem neked sok babér.

Ha még is ki akarsz jutni MINIMUM anyanyelvi szinten kell angolul beszélned,tökéletes kiejtéssel,akcentus nélkül,hiszen még a civil életben is körberöhögik a beszédhibás külföldieket,hát még a színészi körökben...

Nagyon jól kell tudni énekelni. Még az itteni iskolákban is alapkövetelmény a tiszta énekhang.

A legjobb magyar színészek is csak akkor mentek külföldre,ha hívták őket.

Nekem is minden álmom,hogy színész legyek,de megelégszem az itteni képzéskínálattal.

A családomban generációk óta voltak színészek.

Először itthon próbálkozz. Nézd meg a felvételi követelményeket és ha oda érkezel,hogy végzett színészként látnak benned reményt,akkor kezdj el kísérletezni.

2016. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Egy híres Hollywoodi színész szeretnék lenni."

FÜGG milyen eladható termék/márka "színész" leszel Hollywood filmiparnak.

2016. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!