Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szüleim szerint nem normális...

A szüleim szerint nem normális, de szerintetek az, hogy 19 évesen egy idősebb nő (39 éves) tetszik nekem? Az illető egy amerikai színésznő, Alyssa Milano.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2012. júl. 17. 17:41
1 2
 1/18 anonim válasza:
54%
szép nő, jó színésznő de úgysem fogod megkapni soha, tehát maradj a földön.
2012. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Az a nem normális, hogy ezt a szüleid is tudják, tehát tinilány módjára rajongsz egy színészért, különben nem tudnának róla, vagy nem foglalkoznának vele.
2012. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
úristen bazzeg.. nem azt mondtam hogy rajongok érte, meg hogy meg fogom szerezni, hanem hogy nagyon tetszik nekem.
2012. júl. 17. 17:48
 4/18 anonim ***** válasza:
Értem, de hogy lehet az, hogy a szüleid ezt nem tartják normálisnak? Van okuk rá, gondolom valamiért csak tudnak róla, nem?
2012. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mert ő a háttérképem.
2012. júl. 17. 17:51
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha csak tetszene, én ennyi, nem fontos, nem tettél volna fel kérdést itt sem.
2012. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor passz. Majd megunják, és nem fognak ezzel foglalkozni. Ha lesz barátnőd, akkor meg eltünteted a háttérképet, és vége a vitának.
2012. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Most mi lenne ezen nem normális? Csak a vakoknak nem tetszik. A csaj extrém jól néz ki, más dolga sincs, és kb. 10 évet lazán letagadhatna. Szerintem is jó nő, pedig én nő vagyok a harmincas éveim közepén. :) A szüleid sztem nem konkrétan emiatt a csaj miatt vannak kibukva, hanem félnek, hogy az idősebbekre buksz, vagyis a negyvenes nőkre 19 évesként, nem pedig a korosztályodbeliekre. (Vagyis anyakomplexusod van, vagy vmi hasonló.)
2012. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezzel a világon semmi gond nincs. Szerintem a legtöbb embernek van hasonló ideálja. Lehet,hogy a szüleid attól félek,hogy a napjaidat csak az álmodozás tölti ki,és nem hús-vér csajoknál próbálkozol.
2012. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a szüleid is félreértik, mint az első két válaszoló
2012. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!