Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Három-négy napja vettem észre...

Három-négy napja vettem észre magamon, hogy kegyetlen éhes leszek, régen ilyen éhségérzet mellett két disznót meg tudtam enni, most meg csak egy fél szelet kenyér fér belém. Mi a teendő, ha egyszerűen nem bírok többet enni? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Diák vagyok, 16 éves, pénztárosként dolgozom, és eléggé stresszes a meló, lehet, hogy az teszi? Éhesnek éhes leszek, de enni nem bírok. Ez nem gyakran jön elő, ma például reggelire lement egy pizzás táska, rendes csirkemell krumpli ebédre, utána délután két szelet torta, egy csomó süti, most este viszont farkaséhség és csak fél szelet. Utána telítettségérzet. Nagyon keményen.

2016. aug. 7. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, a túl sok stressz okozza:(

én sem tudok enni ha bestresszelek, olyankor olyan, mintha összeszűkülne a gyomrom :(


sajnos a pénztáros meló nem a nyugodtságról és a harmóniáról híres, hiszen az összes vásárló a kasszásokon tölti ki az elégedetlenségét:( (én már csak tudom, hisz én is voltam kasszás)


igyál nyugtató teákat, és próbáld meg kikapcsolni az agyad, ne azon gondolkozz, hogy milyen negatív dolgok történtek veled aznap, hallgass zenét, és akkor hátha visszajön az étvágyad, nekem segíteni szoktak ezek :)

2016. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csinálj mást, fiatal vagy meg hogy ilyesmiert stresszelj
2016. aug. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kéz vadkant? És hogy mi a teendő? Az, hogy kereszteld át magad Obelixre.
2016. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kéz

=két

2016. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#1 köszi a választ, a többieknek meg azt, hogy megnevettetek, lehet, hogy fiatal vagyok, de valamivel muszáj pénzt keresni, és nagyon szeretem csinálni, de a legnagyobb para nekem az, hogy néha tízszer átnézek egy blokklt, hogy jól adtam-e vissza...
2016. aug. 10. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!