Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha dolgozni se szeretek meg...

Ha dolgozni se szeretek meg tanulni se és még mentálisan se vagyok százas (depresszio) akkor minek éljek?

Figyelt kérdés
az én esetemben is elitélendö az öngyilkosság???

2016. aug. 11. 18:42
 1/7 anonim válasza:
igen!Szerintem nyiss pl kisálat kereskedést, vagy állatmenhelyt!Nincs vele sok dolog, és szórakoztató!Vagy menny el önkéntesnek valami érdekes helyre, nagyon jó dolgok vannak, de sajna kell hozzá tudni angolul!):(
2016. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első. Persze olyan egyszerű állatmenhelyt működtetni. Dehogy kerül pénzbe, aggódásba, mert babám ez aztán az álomszakma. Dolgoztam ott önkéntesként, ne tudd meg mit éltem át...
2016. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En is tulestem ezen meg neha meg gondolok ere hogy minek. Hat megmondom minek: nem tudhatod hogy miert vagyunk itt miert van elet es van e ertelme es azt se tudhatjuk van e utana valami. Szoval ha mar kaptunk eselyt arra hogy kezdj valamit akarmit az eleteddel eld végig ugy hogy probald meg elvezni szerezz elmenyeket es jobb lesz legyel tevekwny ne legyen ures ido. Ne lepj ki hamarabb mint amnnyi adatott mert lehet utana ninca semmi es az is lehet a dogunalom van utana. :D :)
2016. aug. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én is önkénteskedtem ott, és nagyon jó volt
2016. aug. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
önkenteskedesbol nem lehet megélni, gondolom a kerdezonek olyan munka kell amibol meg is él
2016. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igy van utolso nekem normális munkahely kellene olyan amit el is birok látni se fizikailag se szellemileg nem vagyok a topon ezért nehez ez, iskoláim sincsenek, nem tudom mi lesz egy biztos önkénteskedni nem fogok, attol nem leszek jobban, meg minek dolgozzak ingyen? minek segitsek masoknak?? ök se segitenek rajtam, akkor már inkább a családnak segitek ha kell valamit csinálni
2016. aug. 13. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj katonának, menj harcolni, lőhetsz menő AK-val a terroristákra a Közel-Keleten stb, vagy provokáld a kisebbségieket aztán fuss el.
2016. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!