Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti nem unjatok, hogy allandoan...

Ti nem unjatok, hogy allandoan enni kell? Ti mikor es mit esztek egy nap?

Figyelt kérdés
Hogy naponta tobbszor kell valamit zabalnod, kulonben felfordulsz az ehsegtol es hasznalhatatlan leszel...
2016. aug. 14. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
De! Nekem így nyár végén, ősz elején a testem valami őrült raktározásba kezd, a sportot is rá kell kapcsolnom, különben elhízok. Keveset eszem, de sokszor, így kibírom, és zabkorpát szoktam tolni joghurttal, az egészséges és jól eltelít.
2016. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én néha elfelejtek enni, nem érzem hogy éhes lennék.
2016. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szarni meg pisálni utálok :DDD bárcsk olyan lennék mint Kim Jong Un

*-*

2016. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is baromira unom ezt az állandó ételbevitelt. Általában napi 3x eszek, reggel, délben, este, de néha ha nem vagyok nagyon éhes, akkor az esti étkezést elhagyom vagy lecsökkentem.
2016. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!