Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem unjátok ezt az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unjátok ezt az egész közhelyes általánosítást, ami állandóan a csapból folyik?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogyha valamelyik lánynak szép az arca az máris ribancnak számít, meg ha valaki nem túl jó képű vagy nincs izmos felsőteste azt már úgy kell bélyegezni, hogy nem lesz szép barátnője. Ismerek egy lányt akinek szerintem nagyon szép arca van átlagos testtel, és a barátja nem éppen hozzá illik nem tul jó képű meg nem izmos és egy jó pár éve együtt vannak, és nem is pénzes a pali. 3 embernek mutattam ezt a lányt (mivel nekem olyan az ideálom), és csodálkozva hallottam mikor azt mondták, hogy nem az esetük. Tehát itt bukik meg a sokak álltal kitalált elmélet, hogy aki csúnya annak vagy csúnya párja lesz vagy nem lesz senkije. Sokáig én is ebben az elméletben hittem és én se tartottam magam jó képűnek, de rájöttem hogy az önbizalom hiányos emberek hajtogatják ezt állandóan.

2012. szept. 27. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy hogy nézel ki, hanem a kisugárzásod. Ha azt mutatod a világnak, hogy szerinted nem vagy jóképű, úgy is fognak kezelni. Legyél jókedvű, legyél megelégedett magaddal. Én nem tartottam magam sosem szépnek, barátomnak meg nagyon szépnek tart. Sose értettem, hogy miért gondolja így. De egy idő után már én is elhittem, és most már én is szépnek tartom magam. Nagyobb az önbizalmam, mást sugárzok az embereknek, másképp (jobban) is viszonyulnak hozzám. :)
2012. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még a társadalomkritikát?
2012. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked sincs csajod, az is biztos.
2012. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincsen igen mert idáig olyanoknál próbálkoztam akiknek van kapcsolatuk, és az ilyen kommentekkel húzz az anyád pics@jaba.
2012. szept. 27. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:

"valamelyik lánynak szép az arca az máris ribancnak számít"

NA, látod kedves kérdező EZ is általánosítás.

2012. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem arra értettem, hogy azok ribancok pont ellenkezőleg, hanem a társadalom, hogy áll hozzá.
2012. szept. 29. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ember akkor jut el a szellemi csúcspontjára,mikor már egyáltalán nem érdekli más emberek véleménye.

Amíg ezt nem érik el,nem lesznek szabadok soha.

2013. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!