Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Angol - német tanári szakkal...

Angol - német tanári szakkal hol tudok a magánszférába elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos az iskolák 1-2 éves tapasztalatot kérnek.

2016. aug. 16. 13:56
1 2
 11/12 NTBS ***** válasza:
Fordító. Nyelviskola. Magántanár.
2023. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell szidni a kérdezőt és trollnak nevezni, mert kiemel a kérdést. Nem lehet kíváncsi még több válaszra, még több lehetőségre? Ahogy sokan mások is kíváncsiak lehetnek erre.

Nem írta egyébként a kérdező, hogy akkor végzett angol-német tanárként. Lehet, csak akkor volt tervben, hogy ilyen irányba fog továbbtanulni.

Én a 4-es válaszoló voltam egyébként.

Fordítani egyébként én nem tartanám feltétlen jó ötletnek egy sima nyelvtanári/nyelvszakos diplomával. A fordítás egy külön tudomány.

Recepciózni biztos lehet. Azon kívül vannak lehetőségek, amihez folyékony nyelvtudás és mindegy milyen diploma szükséges, irodai munka, ahol idegen nyelven is kell levelezni és telefonálni, például.

Meg lehet próbálni jelentkezni nyelviskolákba is!

2023. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!