Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nevetek minden hülyeségen?

Miért nevetek minden hülyeségen?

Figyelt kérdés

Régen is vidám kisgyerek voltam(bár melyik gyerek nem vidám?), aztán ahogy nőttem és volt egy rosszabb időszakom, ami 1-2 évig tartott és ahol inkább voltam szomorkás vagy épp idegbeteg, mint boldog.

Mostanában (2-3 hónapja) pedig rendbejött az életem, olyan barátaim vannak akikre számíthatok, a családommal jól kijövök, jók a jegyeim, és vagy egy fiúm akit nagyon szeretek.

És ahogy ez az időszak elkezdődött olyan, mintha visszafele fejlődnék:D Néha kisgyereknek érzem magam, a nap nagy részében boldog vagyok és mindenkit ölelgetek/ölelgetnék, és minden hülyeségen nevetek.Ha nézzük a showder klubot, ott is minden sz*r poénon röhögök, de már azon is ha itthon a macska csinál valami hülyeséget, vagy valaki vicces arcot vág,nem csak vicceken, hanem olyan szituációkon amit mások fapofával néznek. A múltkor hazajöttem egy jó nap után,és azon kezdtem el röhögni, hogy egy ügyetlen mozdulattal úgy sikerült rákönyökölnöm a kanálra, hogy átrepült a konyhán. A szüleim meg "ennek meg mi baja van?" nézéssel figyeltek és szerintem próbálták kideríteni hogy épelméjű vagyok-e még:D Néha tiszta őrültnek érzem emiatt magam, nem normális hogy egy ember ilyen sokáig ilyen boldog legyen.

Lehet hogy csak a fáradtság jön ki rajtam?(a munka miatt nem sokat aludtam a nyáron).Vagy a szerelem tett ilyen idiótává?

Mit csináljak hogy ne nézzenek az emberek hülyének emiatt? Veletek is előfordult már ilyesmi?

17/l



2016. aug. 20. 14:19
 1/4 anonim válasza:
100%

Szard le mások véleményét:D

Mit meg nem tennék,hogy én is ilyen boldog lehessek:)15/l

2016. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem rossz megoldásxD


Ha ez megnyugtat, a te korodban én is így éreztem.Ki tudja, lehet egy év sem telik el és te is ilyen boldog leszel.Remélem így lesz:)

2016. aug. 20. 14:28
 3/4 Pogonyi Jakab válasza:
Én is ilyen vagyok, ezért azt mondta rám az iskola lelkésze hogy skrizofrén állat vagyok :D am azis lehet hogy a környékeden van egy marihuána ültetvény
2016. aug. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért elég durva hogy leskizofénez téged csak mert jókedvű vagy:D


Nem valószínűxd

2016. aug. 21. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!