Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félelem ellen tanácsok?

Félelem ellen tanácsok?

Figyelt kérdés

Félek a jövőmet illetően.

Félek,hogy nem lesz elég pénzem és nem tudok megélni.

Félek,hogy nem vesznek fel abba a suliba ahova menni akarok.

Félek mit gondolnak mások rólam.

Félek veszekedni,vagy kimondani amit gondolok.

Stb jártam pszichológushoz NEM SEGÍTETT. Mindig görcsölök mindenen !!!! Doga közben, beszélgetéseknél nem tudom hova tenni a kezeim...utálom ha néznek idegenek az utcán. Félek,hogy elrabolnak télen.Félek a rák miatt (betegségre értem) félek a hálált illetően,minden betegség😐 valaki segítene? Jövő héten megyek kineziológushoz!!!! Tud segíteni? Nem sajnáltatom magam..nagyon sokszor elnyomtam magamban ezeket,ahogy tudtam..haszontalan😣 most ne írja senki,hogy természetes érzés ez mindenki fél..NEM!!! ÉN TÉNYLEG BETEGESEN FÉLEK.+ Ami a legfontosabb!!! Félek,hogy elhízom...157 centi vagyok 44 kiló. Nagyon egészségesen élek! Gerinc ferdülésem van, járok tornázni.Félek fűző kell😩😩


2016. aug. 20. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Járj továbbra is tornázni. Ha a gerincet el lehet ferdíteni, akkor azt ki is lehet "egyenesíteni". Én már csak tudom, a testvéremnek elég durva gerincferdülése volt. De kihúzott, egyenes járással, egyenes üléssel, folyamatos intenzív tornával, jogával, sportolással, simán helyre lehet hozni a gerincferdülésed. Főleg, ha sokszor hátra is hajolgatsz torna közben. Hátra-előre, hátra-előre. És el sem fogsz hízni ha tornázol. Próbálj izmosodni is. Az izom működése során fogy az ember. Ezért minél izmosabb valaki, annál könnyebben fogy. Ha nem is kell fogynod, de ha félsz az elhízástól, akkor tudd, hogy minél izmosabb valaki, annál nehezebben hízik el, és ha mégis hízik, akkor annál könnyebben dolgozza utána le a kilókat. Ajánlom, hogy izmosodj, kis súlyzókkal súlyzózz, szedj rendszeresen vitamint, főleg C-vitamint, ha félsz a ráktól. Akár napi 1000-1500 mg-ot. Ez napi 2-3 szem abból a nagy korongszerű narancssárga vitaminból. :)

Napi 3-4 liter jó minőségű ásványvizet igyál (na jó, a csapvíz is belefér, ha te is megbízol benne). Húst mindenképp egyél, és lehetőleg olyat, ami kevés zsiradékot és olajat tartalmaz. Számítógépezz keveset. Próbálj tudományos könyveket, újságokat olvasni, mert akkor megőrzöd a realitásod, és sokkal jobban átlátod a dolgokat, mintha mesét/regényt olvasnál.


Tanulj sokat. Ezzel eléred azt, hogy fölvegyenek oda, ahova menni akarsz. Nem kell félni tőle. Ha félsz, akkor is azt fogják rólad gondolni, ami gondolnának, ha nem félsz. Tudod, egy jó kinézetű emberre is gyűlölködve néznek sokan, mert irigyek rá. Aki ronda, azt meg lenézik. Aki meg semmilyen, azt meg levegőnek nézik. Hát ez van. Te ne foglalkozz velük. ha mindig mással foglalkozol, mint amivel kéne, akkor aztán tényleg van félni valód. Próbálj nyugodtabb lenni. Napi 1 db B-vitamin komplex megoldj, hogy az idegeid is nyugodtabbak legyenek.

Próbálj vidám maradni. Az olyan emberek társaságát keresd, akik kedvesek és barátságosak. Ha kikapcsolódsz, olyat csinálj, ami szórakoztat. Nézz vígjátékot, az feldobja a hangulatod, és addig sem izgulsz. A sok nevetés is jót tesz.


Feküdj le korán soha nem maradj fel 22:00-nál tovább. Kelj korán, hogy ne menjen el a napod.

És ha tényleg változni akarsz, akkor azonnal cselekedj. Minden erődet szedd össze, harcolj, soha ne add fel, és el fogod érni a célod.

2016. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. aug. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!