Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy éjszakás kapcsolat utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás kapcsolat utáni üresség ellen tanácsok? Férfiak? Miért csináljátok ezt? (22/N)

Figyelt kérdés

22/N vagyok, aki sose lett volna ilyesmire rászorulva. A környezetemben mindenki csinosnak tart, értelmesnek, de lelkileg teljesen selejtté váltam az elmúlt évek alatt. Két komoly kapcsolatom volt, tehát amióta elkezdett érdekelni a másik nem, állandóan kapcsolatban voltam. (6 és fél évig, utána 1 évig.)

Mindkettő után hatalmasat csalódtam, nagyon megaláztak.

Eleinte kapcsolatokba akartam menekülni, akárki elkezdett érdeklődni irántam, fogadtam, mert annyira szükségem volt elismerésre. De végül csak a bókokat zsebeltem be, ami egy ideig megnyugtatott. Aztán rájöttem, hogy túlaggódom, és lehet inkább ki kéne élnem magam, amire sose volt lehetőségem eddig.

Sikerült letöltenem a Tinder nevezetű alkalmazást, ahol egy nagyon helyes srác találkozni akart. Belementem, mert előtte sokat beszélgettünk online, engem is érdekelt. A srác őszinte volt, közölte, hogy akadnak lányok a környezetében, de ő kíváncsi rám.

Tegnap találkoztunk is, és nagyon jól sikerült a találkozó, borozgattunk egy tó partján, rengeteget beszélgettünk, majd elkezdődtek a dolgok. Élveztem és nem akartam, hogy ne történjen meg. De közben a srác olyanokat mondott, amikkel teljesen elültette a bogarat a fülembe. "Olyan, mintha ezer éve ismernélek." "Valamiért megbízok benned." A külsőmet dicsérte, olyanokat mondott, hogy sok lánnyal volt dolga, de ilyen jó még senkivel se volt... stb. Persze, eleinte kétkedéssel fogadtam, de aztán mér szépen lassan kezdtem elhinni, ami nagyon naiv volt tőlem. Főleg azért is, mert szex után odabújt hozzám, hosszú percekig ölelkeztünk, olyanokat mondott, hogy kár, hogy nem alszunk együtt, meg örökre így tudna maradni....

Elköszönéskor persze jött a pofára esés... Se számcsere, se egy olyan, hogy láthatnálak-e még egyszer... Adott két arca puszit, és azzal vált el, hogy nagyon jó volt az este.

Én csak álltam ott földbe gyökerezve. Annyira nem ezt mutatta, mialatt együtt voltunk. Sőt, a randi közben állandóan a következő találkozóról beszélt, és arról, hogy mit csinálhatnánk legközelebb.

A mai nap folyamán véletlen elkezdett messengeren videóhívni, amit meg is írt, hogy nem szándékos volt. Aztán folytatta, hogyha már így alakult, megismételhetnénk a szex részét a dolgoknak, kényelmesebb körülmények között, mert az elsőre ugye a természetben, a tóparton került sor.

Rettentő üresnek, értéktelennek, és ismét megalázottnak érzem magam. Senkinek nem tudok erről beszélni, azért is döntöttem úgy, hogy most kiírom magamból, hátha jobb lesz picivel, bár eddig eredménytelenül.

Tudom, hogy tanulságnak kéne felfognom, és annak, hogy legalább rájöttem, hogy ezek a csak szex, és más semmi dolgok nem nekem valók. De annyira rosszul esik, az a körítés, amivel beetetnek, mielőtt a lényegre térünk. És utána ott hagynak teljesen kiszolgáltatottan, megalázva.

Hogy őszinte legyek, igazából tudtam, hogy ez lesz a vége. Már tegnap mikor megláttam a srácot, mindketten megállapítottuk a másikról, hogy semmi szükségünk nem lenne ilyen társkereső alkalmazásokra. Piszkosan helyes, igazi "rosszfiú" volt. Csak aztán annyira szépeket mondott, hogy persze, bedőltem. Felkeltett bennem egy olyan érzést, hogy hátha én lehetek az a lány, aki majd jó útra téríti.

Mit tehetnék annak érdekében, hogy egy picivel jobban érezzem magam? Iszonyú ez a nap eddig. Tegnap történtek a dolgok, de annyira bánom, hogy iszonyú. :(



2016. júl. 2. 17:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, mert ertelmes lanynak tunsz, de megis mit varsz, hogyan fognak teged kezelni a ferfiak - plane az adott ferfi -, ha elso talalkan konkretan egy toparton meg lehet teged dugni? Miert kezelnenek teged ertekesnek, ha te magadat degradalod le egy ennyire megalazo szintre? Elobb magadban kellene rendet raknod mielott mashoz fordulsz.
2016. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Nem tudtam mire van szükségem, csak tudtam, hogy valaminek történnie kell, mert megfulladok. Teljesen egyetértek azzal, hogy először magammal kéne rendbe jönni, és nem mások dicséretére alapozni az önbizalmam.

Nem terveztem ezt. Azt hittem csak beszélgetni fogunk, de baromi naivan megettem/megittam minden szavát ennek a srácnak és elhittem, hogy akár több is lehetne. Fiatal vagyok, eddig a 22 évem alatt csak 2 emberrel feküdtem le, és nekem is hiányzik a szex.

Ő értékes embernek tartott a randi során, többször hangsúlyozta, de izzott köztünk a levegő, ahogy egyre közelebb kerültünk egymáshoz. És naivan nem nagyon gondoltam abba bele, hogy ha megtörténik, akkor meg leszek címkézve, aki csak erre jót. Elég mélyet és tartalmasat beszélgettünk előtte.

Mind1, nem magyarázom a bizonyítványom, igazad van teljesen. Én csináltam magamnak, ő csak megalapozta az utat odáig, hiába volt minden szava kamu.

Most ott tartunk, hogy közölte, hogy, ha akármikor hiányom van, ő ott lesz nekem, minden sértődöttség nélkül. :) Borzasztó érzés. Én ezt tényleg nem akartam.

2016. júl. 2. 18:03
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen az elet. Szerintem ezen ne keseregj, nem er annyit. Ilyen tapasztalatod is lett, levonod belole a konzekvenciat es kesz..

Csak pozitivan es kevesbe naivan torekedj a jovodre, fokuszalj a boldogsagodra.

31F

2016. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem elmondhatod a srácnak, hogy bár jól érezted magad, de mégis hibának érzed azt, hogy ez ilyen korán megtörtént és ha ismerkedni akar, akkor benne vagy, de a következő szex akkor lesz, ha megérik rá a kapcsolatotok. Fiatal vagy, naiv, hibáztál, de tanultál is belőle. Szerintem az vesse rád az első követ, aki sose vétkezett.
2016. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
nagyon sok lány ugyanebben a cipőben jár...csak a különbség annyi hogy ők értékesnek tartják magukat ilyen után(merthogy ha egy szép fiú megfekteti őket annak szerintük "árfelverő"hatása van) te annyiban okosabb vagy az átlaglánynál hogy rájöttél mégse akkora buli ez.....a gond ott van hogy te jó külsejű fiú belsőjét akarod szépíteni de elárulom hogy egyáltalán nem könnyebb mint rossz külsejű fiú külsejét szépíteni
2016. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Ritka az ilyen nő. Zavar, hogy csak szexre kellesz neki és ez jó dolog. Többször ne menj bele ilyen dolgokba, keress olyan férfit, aki nem csak megdugni akar. A mostani eset miatt pedig ne bánkódj. Mindent ki kell próbálni, ez most nem jött be Neked. 24/f
2016. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Mindig az ilyen "rossz fiúknál" előjön sok lányból ez, hogy majd ti megváltoztatjátok őket.

Aztán ha össze is jön, pár év szenvedés után észreveszitek, hogy átvertetek titeket... ennél már csak az rosszabb, hogy ha gyereket vársz és akkor hagy el az említett rossz fiú. Sajnos nem egy ilyen nőt ismertem, akivel ez történt...

Férfiként is csak azt javaslom, hogy ha nem bízol meg az első randinál a partneredben, akkor ne feküdj le vele, attól függetlenül, hogy mennyire tombol bennetek az az érzés ami miatt belemennétek mindenbe...


És hogy mit tehetnél? Ha van nagyon közeli barátod, akkor oszd meg vele, vagy tartsd magadban, és próbáld elterelni a gondolataidat valami mással..

2016. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%

Őszinteséggel mész a legtöbbre.

Megírod neki, hogy te ezt így kevésnek tartod. Szívesen találkozol vele újra, de ha csak a szex érdekli, akkor tárgytalan.

Számodra az este varázsát a beszélgetés adta.


Ennyi.

Nem kell ezt túlbonyolítani.


Még bármi lehet ebből. Tapasztalat. ;)

2016. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

De miért nem folytatod? Miért nem tereled, miért nem "javitod meg" ??? kettőn áll a téma, és ha tényleg jól elbeszélgettetek, mély dolgokról, akkor hajrá. ráadásul ő is nyitottnak tünik, csak mert nem kérte el a számod.... igy is kommunikál....

nem 1 vagy 2 nap alatt fog eldőlni a dolog. találkozz vele, ha nincs kedved a szexhez, akkor ne csináld, de attól még lehet mélyeket beszélgetni, meg az összhangot csiszolni. nyilván ha még most is keres, akkor nem egy estére kellettél neki. ez tény. nem értem a parát, ne láss bele olyan dolgokat amik nincsenek. szerintem. főként ha már randi közben a következő találkozót terveztétek, akkor minden jól sikerült igazából, nemhogy örülnél!!! a te mostani viselkedésed tereli a "csak szex más semmi" irányba a dolgot. most legyél nő, vedd a fáradtságot, és a felelősséget a tetteidért, és téritsd jó útra, de ez nem EGY találkozó alatt fog megtörténni....

2016. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis azt mondja neki a férfi, hogy akkor legyen több de csak szexre fogja "használni".
2016. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!