Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eddig egy humoros, érzékeny...

Eddig egy humoros, érzékeny lélek voltam, úgy döntöttem változok. Komolyabb leszek, kicsit ridegebb. Kevésbé leszek játékos. Mit gondoltok ennek lesz pozitív eredménye?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 03:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért csinálnál ilyet? Szerintem full fölösleges, meg így is eléggé sok komoly és rideg ember van, szükség van arra hogy belevigyünk az életbe könnyedséget, így is tele van búvalbaxott emberekkel Magyarország.
2016. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyetemista vagy, akkor igen. Pl. nem fogsz annyit nevetgélni órákon. Bár az órákon való röhögcsélés nem feltétlenül a humoros, érzékeny lelkű emberek szokása. Szerintem ettől függetlenül ne változz meg, mivel több hátrányod származhat belőle, mint előnyöd.
2016. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 22. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!