Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne lássam...

Mit tegyek, hogy ne lássam borúsan a világot?

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 21:50
 1/10 anonim válasza:
Nagyon egyszerű: ne lásd borúsan a világot.
2016. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Extasy, LSD...
2016. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
#2 Én még a füvet,meg a gombát is hozzátenném:)
2016. aug. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Változtass a hozzáállásodon! Ne vedd komolyan az életet/magadat,mert sokkal könnyebb belesz...ni! Akkor borúlátó vki,ha komolyan veszi az életet,nem szabad,csak nevetni kell mindenen!Remélem segítettem:)
2016. aug. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen nevetni mint Joker :D
2016. aug. 25. 14:59
 6/10 anonim válasza:

Próbáld meg ne azt nézni, ami rossz az életedben, a problémákat, hanem örülj, hogy emellett mennyi minden jó van benne. Ha van mit enned, innod, felvenned és van hol laknod akkor rengeteg embernél gazdagabb vagy! És ezt az optimista hozzáállást alkalmazd mindennél! Persze nem azt mondom, hogy tegyél úgy mintha minden oké lenne, mikor nincs, csak ne hagyd hogy a sok negatív dolog teljesen elvegye az életkedved.

Nekem az segített, mikor megtértem, azután megláttam hogy nem minden szörnyű és Jézus átsegít az akadályokon.

Remélem segíthettem, szia :)

2016. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Kétarc:D
2016. aug. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi! Hamarosan elmúlik a kamaszkori világfájdalom.
2016. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 krizsobogi válasza:
Át érzem a helyzetedet. Az utóbbi időben én is sokat voltam depis. De a sport mindenre gyógyír, a testmozgás endorfint termel boldogsághormont. Egyszer próbáld ki és figyeld a hatást. Bár tudom hogy amikor az ember rossz passzban van nulla inditatást érez mindenfajta mozgásra. Ne sajnáld az időt magadtól, ez most az az időszak amikor magaddal kell foglalkoznod. Keress olyan elfoglaltságod ami örömet okoz, és mozogj sokat. Végső esetben ne szégyellj szakemberhez fordulni.
2016. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A Tengerész ***** válasza:
Jó lenne tudni hány éves vagy. Mert 20 év alatt lehet múló hangulat, 40 felett meg betegség.
2016. aug. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!