Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kilátástalanak érzem az egész...

Kilátástalanak érzem az egész világot, nektek volt ilyen helyzetetek? És ha igen hogy változtatatok?

Figyelt kérdés
elég szánalmasnak és jelentéktelenek érzem a világot nem örülök már úgy szivemböl semminek haverjaim sincsenek már akikkel tényleg ugyérzem hogy a barátom, mindig idegesit szinte minden régen is volt ilyen de találtam életcélt ami elöre vitt de már azok sem érdekelnek, barátnöim se voltak csak néha 1-2 lánnyal kavartam már 18 vagyok és soha életembe nem értem semmit el már nem látok új célokat már csak élem a napokat de nem vagyok 100% ba soha magamba egyszerüen szétrobbanok mikor egymagamba vagyok hogy mintha nem is ide tartoznék, de véget vetni nem merek semminek az anyám miatt mert tudom mennyire szeret és beleörülne a fájdalomba nem tudom merre tartsak és 1-2 dologon ugy felhuzom magam hogy fáj már az élet

2015. okt. 8. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Már sok hasonló kérdést olvastam itt, életunt, magányos fiatal! emberektől, igazából én 33 vagyok, kb 5-6 éve vagyok így, azért előtte lefoglalt a suli, munka.

Most nem dolgozok, de inkább dolgoznék, csak lefoglaljam értelmesen magam, hisz ezen gondolkoztam, hogy hiába az internet és a modern világ, tökre beleun ebbe is az ember!

Persze a munkába is bele lehet unni, de az mégis pénzel jár és emberek közt van az ember...

Régen nem volt internet, tv se nagyon, mégis jól elvoltak, főleg a család ami miatt éltek az emberek, a gyerek nevelés volt a fő öröm, most pedig a külsőség, a kivagyiság stb. És nem is boldogok összességében az emberek, nagyon sok a depis, magányos, életunt ember.

2015. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos egy őrült mókuskerék az élet. De azért nem kellene már 18 évesen beleunni, hisz még bele sem léptél igazán.

Nem akarsz munkahelyet?

Nem akarsz egyszer családot?

Nem akarsz egyszer saját házat/lakást?

Nem akarsz nyaralni menni a világban valahova?


Hihetetlen számomra, hogy lehet valaki 18 évesen kiégett.

32/N

2015. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod magad megoldani (munka? tanulás? hogy állsz ezekkel?) akkor pszichológust javasolok.
2015. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Válaszolo családra nagyon nem elkötelezni nem szeretem magam mert mint ahogy mondta hamar beleunok a dolgokba... sajnos ugyérzem semmihez se értek igazán és az önálló életben vagy alkoholista lennék vagy drogos valami boditószenvedélyem mindig lesz
2015. okt. 9. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!