Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarok szándékosan...

Miért akarok szándékosan rosszul lenni?

Figyelt kérdés

Körülbelül két hónapja történt, hogy füves cigit szívtam, és rosszul lettem, pánikroham féleség jött rám, kórházba kerültem, de nem ez a lényeg. Maga az érzés, amit rohamnak hívok (nem tudom mi volt) heves szívveréssel kezdődött, majd elkeztem kapkodni a levegőt, és ekkor pánik lett rajtam úrrá, hogy rosszul leszek, a mellkasom égett, szorított, vettem levegőt, de nem kaptam, úgy éreztem megfojtom magam. Azóta nem szívtam semmit, egyszeri eset volt (nem tudtam, hogy az). De valamiért azóta van, hogy minden ok nélkül felgyorsul a szívem és kapkodom a levegőt, ideges leszek. És örülök, mikor ezt érzem, szándékosan nem veszek levegőt, élvezem, ahogy ég a tüdőm..és ha sikerül, odáig eljutok, h lecsukom a szemem, és nem bírom kinyitni, próbálom, de nem megy, úgy érzem fenn akad. És ilyenkor mikor dübörög a szívem, és lángol a mellkasom, pánik jön rám, hogy elájulok, rángatózok. Nem akarok meghalni, de amint csak egy kicsit hevesebben veszem a levegőt, szándékosan teszem, hogy rosszul legyek. Ilyenkor többnyire a barátom velem van, és beszél hozzám, lélegeztet ha kell, és ha megnyugszom abba marad. Gondolom, ez nem normális..szerintetek miért csinálom ezt magammal?

21/L



2016. aug. 26. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Füves cigi? Te nem vagy normális..... Fogalmam nincs mik ezek a "rohamok" de ha tippelnem kéne, azt mondanám h a drog miatt teszed...
2016. aug. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért, mert a "gondoskodás" amit kapsz jól esik, hogy törődnek veled. Direkt rohamot is képes vagy előidézni, csak a figyelemért amit kapsz ilyenkor.

Amint észreveszed magadon, hogy szándékosan nem veszel levegőt... Csak te saját magadat tudod megnyugtatni, és lenyugtatni. Számolj el háromig belélegzés, háromig kilélegzés, semmi másra ne figyel csak a tudatos légzésre. Ha igazán meg akarsz gyógyulni, akkor megtanulod a jógalégzést, és bárhol vagy amikor rádjön alkalmazod. Ez a te érdeked, ha nem, az orvosok ki fogják szúrni hogy pszihés, akkor telitömnek orvossággal, amit úgyse veszel be, mert jó az érzés, innen egyenes út a sárgaház... Nem akarlak megijeszteni, de a döntés a tiéd.

2016. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szívtam füves cigit. És iszonyatosan égette a tüdőmet. Mellesleg nekem pont ezért nem is jött be! Én olyat biztosan nem fogok szívni, ami szétégeti a tüdőm! Tudom, hogy valójában nem, de nekem éppen elég az, hogy úgy érzem! A sok idióta b**ssza csak tönkre magát, én sem dohányozni, sem füvezni nem fogok, semmilyen formában!!
2016. szept. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!