Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvileg helyes vagyok, de...

Elvileg helyes vagyok, de keptelen vagyok sokszor "lazan" viselkedni, hogyan valtoztassak?

Figyelt kérdés

Kuslo : 187 cm, 85 kg (minimalis felesleg csak hason). Barna haj, zoldes-kek szemek. Nagy vonalakban kb. ennyi.


Mindenkivel kedves vagyok,viszont, ha valaki flegma velem, en is ugy kezelem. Kituno tanulo vagyok, mernoki egyetemre szeretnek menni jovore. Eddig egy baratnom volt, akivel masfel evig voltam egyutt, minden volt koztunk, de a vegen eltunt a vonzalom. Azota ket lannyal randiztam, mindketto lathatoan jol erezte magat, bar az egyik harom randi utan azt mondta, higy tul jo srac vagyok hozza,mig a masik konnyuverunek tunt, es hagytam. Tavaly nyaron sokkal nyitottabb voltam, le is szolitottam ket lanyt, es az egyiknek a szamat is elkertem,(egy jo kis beszelgetes utan) de szerintem rosszat irt be, mert nem vette fel, es chaten nem volt erdeklodo :D Tehat alapvetoen lenne eselyem egy csomo lanynal, de mostanra felek kezdemenyezni, nagy tomegben is par masodperc alatt elkezdek izzadni, hacsak par mondatot valtok egy szep lannyal, akit meg nem ismerek. Foleg azon jar az eszem, hogy a tobbiek most mit gondolnak.. Higyan javithatnek ezen?


2016. aug. 28. 18:23
 1/2 egylány31 válasza:
Először is mi lehet az oka ? szégyenlős lettél? vagy félsz hogy "besülsz " ha olyat mondasz?
2016. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Is-is.. szégyenlős voltam mindig, de feloldódok bizonyos idő után.
2016. aug. 29. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!