Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt rajtam kívül olyan,...

Van itt rajtam kívül olyan, aki nem akar még felnőni?

Figyelt kérdés
Nemsokára betöltöm a sz@ros kis 30-dik életévemet, de nem érzem magam annyinak, sőt még inkább gyereknek, mert sokkal jobb gyereknek lenni még.
2016. aug. 30. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 31 vagyok, Kérdező, és sose akartam felnőni. Elég csak belegondolni abba,hogy egy idő után már csak öregedni fog az ember, és hát ki a fenének kellemes hogy napról napra kevesebbet bír, romlik az emlékezete, rosszabbodik az egészsége, és látástól mikulásig dolgoznia kell.

Sokkal jobb gyereknek lenni. Lehet hogy nincs egy valagnyi pénzed, de szabad vagy, fiatal, és tárt karokkal vár a nagyvilág :))) és aki fiatal, mindezt meg se látja, úgy szeretne felnőtt lenni már.

Szoktam is mondani bárkinek aki meghallgat,hogy ne kergesse el az ifjúságát...úgyis elszáll...siettetni kár...


"Nem teheted be a bankba

mégis kamat terem rajta.

Amíg tied, nem is tudod

milyen kincs a tulajdonod!


Pazarlod vagy nem pazarlod,

így is elfogy, úgy is elfogy.

Megöregszel, akkor tudod,

milyen nagy volt a vagyonod!"

2016. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor sem fogok kibékülni a korommal :( mindegy, majd reinkarnálódok
2016. aug. 31. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden életszakasznak megvannak a dolgai, amit meg kell élni. Csak az nem tudja elengedni az előző életszakaszt, aki nem élte ki magát, nem élte meg ezeket a dolgokat.


Miért szeretnél inkább gyerek lenni?

2016. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!