Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 7. -ik osztályt új suliba...

7. -ik osztályt új suliba kezdtem. Mostanra már vannak barátaim, minden rendben van. Ennek ellenére most nagyon izgulok, mint annak idején suli kezdés előtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legkisebb dolgokat is úgy reagálom le, mintha nem tudom mekkora katasztrófa lenne.

Emiatt sok kivizsgálásra jártunk.

Anyum most meg gyógyszerekkel akarja ezt kezeleni.

De gyógyszerek sem lesznek mindig, s nem akarom, hogy véletlenül a gyógyszerektől függjek... Mit csináljak?

14/L



2016. aug. 30. 20:29
 1/1 anonim válasza:
Én is elég izgulós típus vagyok, kissé stresszbeteg....😂 De mindenféle önsegítő videót néztem meg próbálok arra gondolni hogy nincs sok mindenért izgulnom, lehet hogy neked sem
2016. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!