Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor sírtál utoljára, úgy...

Mikor sírtál utoljára, úgy igazából?

Figyelt kérdés

Tehát nem pityergésre gondolok, hanem amikor kitör az emberből. Én tegnap, mert meghalt a mamám:( Már nagyon beteg volt. Kitört belőlem és azt hittem, hogy megfulladok.

13/l


2010. ápr. 21. 15:56
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Szia:) Én is elég érzékeny vagyok, de nem szoktam sírni, inkább visszatartom. Szégyenlős vagyok:D Köszönöm!
2010. ápr. 26. 15:00
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Többféle sírás létezik. Talán te a keserves zokogásra gondolsz. Ami egy trauma következtében tör ki az emberből.

De nem csak ilyenek miatt tudunk sírni. Ennyi a tudományos részről.


Én minden nap sírok egy kicsit, de utoljára csütörtökön este zokogtam, mert annyira feszült voltam. Igazából érzem, hogy valami nincs rendben a párkapcsolatomban, de nem tudok rájönni, hogy mi a hiba... És mindig rám tör a sírás esténként, ha nem vagyunk együtt a párommal...


De "vigasztalhatatlanul" tavalyelőtt július 11.-én sírtam, akkor halt meg a legjobb barátom.

2010. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Szia 15:08-as. Sajnálom:( Kívánom, hogy rendeződjön a párkapcsolatod! Részvétem a haláleset miatt:(
2010. ápr. 26. 15:19
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Oh, én meg a kifejtésen átsiklottam... De ne hidd, h érzéketlen tuskó vagyok. Szóval én is hagy fejezzem ki részvétem a Mamád miatt. Örülj annak, h ismerhetted és szerethetted őt, sokaknak ez sem adatik meg... :$

Amúgy köszönöm szépen. :)

15:08

2010. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Szia 15:08-as. Köszönöm! Örülök is, hogy ismerhettem és szerethettem... Nem hittem egy percig sem, hogy érzéketlen tuskó lennél:) Nincs mit:)
2010. ápr. 26. 16:18
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Múlt hét előtti csütörtökön. Túl sokáig tartottam magamban mindent, aztán egyszercsak kitört belőlem minden, és zokogtam másfél órát.
2010. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

részvétem!

Tudjátok mi rossz dolog még? ... Ha már nem tudsz sírni.

A kiüresedésnél nincs rosszabb. Lélegzel, eszel, járkálsz, néha egy kényszeredett mosolyt is erőltetsz a szádra ... de te már igazából nem is élsz.

2010. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

résztvétem a mamád miatt

én szombaton sirtam, de nagyon... meghalt a cicám :(

szerencsére rokonom még nem halt meg

de Kormi elvesztése nagyon megviselt

13/L

2010. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
67%
Én tegnap sírtam,amikor láttam hogy a fidesz megkapja a 2/3-dot!
2010. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Tegnap este nagyon. Meghalt a barátom anyukája. :( Múlthónapban meghalt a nagymamám, rákos volt. Rá két hétre papám felakasztotta magát. Tegnapelőtt a kutyám pusztult el hullamérgezésben.. Na, erre varrjatok valamit..
2010. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!