Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bunkó, beszólogatós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bunkó, beszólogatós, vagány, határozott fiú milyen lányt keres?

Figyelt kérdés

1.ugyanolyat, mint ő

2.az ellentétét:szerény,visszahúzódó

3.vagy álszerényt:aki visszahúzódó,de egyébként bunkó is tud lenni


2010. szept. 18. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Könnyen dughatót és könnyen dobhatót.
2010. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kamuuu ***** válasza:
Nem minden bunkó egyforma
2010. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kemeny,magabiztos lanyt keres.:)
2010. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez nem pontos megfogalmazás.

Bármi lehet. Lehet hogy csak ismerkedni akar, de lehet az is hogy komoly kapcsolatot szeretne kiépíteni. Így több lány kegyeit megszerzi, és majd szelektál.

Egyén függő. Van olyan is aki csak dugni akar, de van olyan is aki hosszútávot tervez, és szelektál ahogy ezt mondtam már.

2010. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is kb ez a vagánycsávó verzió vagyok de nincs semmiféle speciális igényem/igényük az ilyen menő csávóknak hogy miylen kell nekik!!!!Ha jó csaj vagy akkor biztos kellesz neki!!!

16/F

2010. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
olyat mint Te
2010. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
alkami kapcsolatot .. ha mast mond csak hazudik .. jol meg **** asztan tovabbal :)
2010. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
(..folytatas mindegy milyen a lany csak legyen meg aztan keresi az ujabbad:P )
2010. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az első válaszadóval értek teljesen egyet! :D
2010. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én "kemény" vagyok, de csak akkor ha kell. Fölöslegesen nem keménykedek. Beszólogatós vagyok, de nem bunkó, inkább csak viccesen szólogatok be. Határozott vagyok általában minden téren, és kicsit vagány is, de nem elviselhetetlenül hanem épp amennyire kell. Olyan lányt keresek aki nem ribanc, nem bulizza magát agyon, nem issza le magát a sárga földig és nem fekszik össze fűvel-fával. Inkább a romantikusabb kedves, vicces lányokat kedvelem. Ja és ha arról van szó én is inkább romantikusabb típus vagyok.
2010. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!