Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mégis mi a sz>r van velem? 16/f

Mégis mi a sz>r van velem? 16/f

Figyelt kérdés

Egyszerűen mióta elkezdődött a suli azóta "lettem ilyen"

Pl: Ha buszvégen vagyok egy spanommal,akkor valamiért megugrik egy kicsit az önbizalmam,sokkal lazább vagyok stb.

De ha egyedül vagyok,pont ezeknek az ellenkezője.Ráadásul még szorongok.Fullra néha úgy érzem,hogy "engem bámulnak" de közbe nem:'D


Vannak haverjaim akikkel régen nem voltunk jóba (b*sztatás stb) azóta minden oké.Ha buszon reggel meglátom hogy előttem ül kb 3-4 székkel,akkor egyszerűen nem tudok nyugodt lenni mert folyton azt figyelem,hogy "mikor jön b*sztatni" közbe pedig minden oké.


Az önbizalmam is leesett.Ha reggel beállok a tükör elé akkor próbálok optimista lenni.Szóval próbálom mondogatni,hogy "hu de b*szott jól nézzek ki:D" igazából be is válik,de ha reggel indulok a buszhoz akkor így konkrétan puff..


2016. szept. 2. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hormonálisan van. Most kamasz vagy még, a hormonszinted ingadozhat, ez természetes ilyenkor. Sokan még húsz évesen is nőnek, és az arcukon még nincs egy szál szőrszál sem. Nálad nem ez a gond, de majd idővel rendbe jön ez is. Érdekes, hogy te úgymond "félsz" (vagy nem tudom hogy is mondjam) egyedül. Érdekes, mert általában akiknek ilyen gondjuk van, azok akkor "félnek"/izgulnak, ha sok ember veszi őket körül. De tényleg, több embertől is hallottam, hogy elmegy minden önbizalma, ha sok ember veszi körül. Na, ők is ugyanazt élik át, amit most te. Csak ők nagyobb társaságban érzik ezt. Sokan meg nem tudják miért olyan furák, pedig nem tehetnek róla. Vagy idegileg, vagy hormonálisan, vagy akárhogyan, de ezt van velük, ezt hozza ki belőlük a tömeg. Ezért nem is szabad őket bántani. Én azt tanácsolom neked, hogy nyugodj meg, nyugtasd meg magad, hiszen senki sem bánthat, senkinek sincs joga hozzá. Ráadásul nincs semmi, ami miatt izgulnod kéne. Feküdj le korábban, sportolj, légy rendes másokkal, és akkor tényleg nem lesz senkinek oka szemétkedni veled, vagy csúnyán nézni rád. Bízok benne, hogy helyrerázódsz.
2016. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hűha, valahogy én is így érzem magam jelenleg. :D

Egyszer csak vége lesz. Legalább is remélem.

2016. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!