Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj ha "fiús" lány vagyok?...

Az baj ha "fiús" lány vagyok? Mit gondoltok a hozzám hasonló emberekről?

Figyelt kérdés

Kiskoromban is fiúsabb voltam, a tesómnak hála sokat deszkáztam meg játszottam a gépen, főleg lövöldözős vagy kocsis játékokkal, és nagyon élveztem:D

Bár az öltözködésemen sosem látszott, de mindig is "fiús" voltam, a baráti köröm is ilyen volt általánosban. Szeretek vásárolni (mondjuk a plázázástól vagy órákig tartó nézelődéstől rosszul vagyok), meg tudom vigasztalni a barátaimat, tanácsot adni akár fiúkkal kapcsolatban is, tetszenek a magassarkúk(csak nem rajtam:D), és alkalmakkor én is szeretek csinosan kinézni, pl.esküvőn vagy bálokon szívesen veszek fel elegáns ruhát vagy sminkelem ki magam minimálisan, bennem is megvannak a lányos dolgok.

De általában farmert,pólót,tornacipőt hordok, mert így sokkal kénylemesebb, focizok és gördeszkázok, szeretem a rock számokat, bár nem igazán nézek ki rockernek,nem mondanák meg rólam az osztálytársaim hogy milyen is vagyok, az osztályban teljesen láthatatlan vagyok, egy átlagos kinézetű "stréber". Ráadásul elég lányos babaarcom van, elég jók a jegyeim is,az öltözködésem is normális egy átlagos lányhoz képest, az osztálytársaimnak fogalmuk sincs róla hogy milyen vagyok iskolán kívül, milyen az igazi stílusom, és nem is akarom hogy tudják.

Viszont ha kikerükök a gimiből szeretnék változtatni az öltözködésemen, kékre festeni a hajam,talán vágatni is belőle legalább a vállamig, (legalábbis egy kis időre szeretném,hatalmas álmom a kék haj), és akkor már tényleg úgy néznék ki, ahogy szeretnék, de legalább nem bámulnának meg a külsőm miatt, mint ahogy most tennék ha így mennék a gimibe.

Azért sem akarok ilyen külsővel mutatkozni mert a végén még rám fognák a suliban hogy ha fiús vagyok akkor biztos leszbi is(ami nem igaz,lehet hogy még nem volt barátom, de határozottan a fiúkhoz vonzódom).

Mit gondolnak az emberek a fiúsabb lányokról? Nem merem felvállalni magam mert félek hogy kinéznének, az osztályom nagy része elég undok, már amiatt is képesek szekálni hogy jó tanuló vagyok.

Viszont ezzel a külsővel amivel nap mint nap megjelenek ott, egyáltalán nem érzem magam jól a bőrömben.

Ti mit gondoltok a fiúsabb lányokról? Nem taszító ez egy fiúnak? Persze a "vagány csávóknak" biztos bejön az ilyesmi, de nekem pont hogy az olyasmi fiúk nem jönnek be.

16/l



2016. szept. 5. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Már az elején leírnám hogy nekem az egyik alapelvem hogy mindenki saját életét éli saját magáért.Vagyis ha nem árt vele másnak és valóban jól érzi magát és nem csak másokért tetteti akkor én biztos nem ítélem el érte.

De ugye te nem ezt kérdezted:)


Más nem tudom hogy van vele de a saját véleményemet szívesen leírom.

Szerintem egyáltalán nem baj főleg ha te boldog vagy tőle.Röviden szerintem igazán vonzóak az olyan lányok mind te(Nem csajozós szöveg valóban így gondolom)DE mind írtad az "átlagemberek"nemigazán szívelik ha valami eltér a megszokott normáktól még ha csak egy kicsit is.De ha neked így tetszik akkor így jó ha kék hajat szeretnél csak bátran biztos nem fog rosszul kinézni.

Ha mások boldogságát akarod elnyerni akkor elveszted a sajátod (kicsit ironikus hogy én írok ilyent ) Remélem azért kicsit hasznos a válaszom 17/f

2016. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hasznos volt:D

Ösztönzött afelé hogy merjek változtatni ha nekem úgy jó:)

Persze a kék haj még túlzás lenne, de talán elkezdek máshogy öltözködni, ahogy nekem tetszene, amiben jól érezném magam.Akinek nem tetszik az ne nézzem:D

2016. szept. 5. 18:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Értem örülök neki de azért fokozatosan csináld :)
2016. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Én is fiús lány voltam gyerekkoromban sokáig, de 20 éves koromtól kezdve ez megváltozott. Ha fiú a tesód, akkor azért is vagy ilyen , nekem is bátyám van, őt akartam utánozni mindenben. Úgy élj, öltözz, stb, ahogy jól érzed magad. Ez a lényeg.
2016. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A kék haj nem rossz ötlet! ( nekem is tetszik, csak én gyáva voltam a változtatáshoz.)
2016. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Kék hajú rockos/deszkás csaj = királyság ;)
2016. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem visszataszító fiúslánynak lenni. Sőt szerintem előny. Én is ilyen vagyok és jönnek rám a fiúk, mint döghúsra a legyek :)
2021. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező,mit sikerült megvalósítanod a terveidből? dolgozol, vagy még tanulsz? ( Ha nem szeretnéd, ne válaszolj, de érdekelne.)
2021. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Vinkó Márton ***** válasza:
Nem baj, sőt nekem volt egy szerelmem, aki gördeszkázott és egy kicsit fiús volt, míg én meg fiú vagyok és nem tudok gördeszkázni és talán az átlagos fiús szintnél is egy kicsit "lányosabb" vagyok... (nyugi, ne higyjétek azt, hogy mindenféle Barbie meg ilyesmi cuccokat nézek, meg hogy lány játékokkal játszom, meg...)
2021. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vinkó Márton ***** válasza:
...annyira azért nem vagyok lányos
2021. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!