Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj ha "fiús" lány vagyok?...

Az baj ha "fiús" lány vagyok? Mit gondoltok a hozzám hasonló emberekről?

Figyelt kérdés

Kiskoromban is fiúsabb voltam, a tesómnak hála sokat deszkáztam meg játszottam a gépen, főleg lövöldözős vagy kocsis játékokkal, és nagyon élveztem:D

Bár az öltözködésemen sosem látszott, de mindig is "fiús" voltam, a baráti köröm is ilyen volt általánosban. Szeretek vásárolni (mondjuk a plázázástól vagy órákig tartó nézelődéstől rosszul vagyok), meg tudom vigasztalni a barátaimat, tanácsot adni akár fiúkkal kapcsolatban is, tetszenek a magassarkúk(csak nem rajtam:D), és alkalmakkor én is szeretek csinosan kinézni, pl.esküvőn vagy bálokon szívesen veszek fel elegáns ruhát vagy sminkelem ki magam minimálisan, bennem is megvannak a lányos dolgok.

De általában farmert,pólót,tornacipőt hordok, mert így sokkal kénylemesebb, focizok és gördeszkázok, szeretem a rock számokat, bár nem igazán nézek ki rockernek,nem mondanák meg rólam az osztálytársaim hogy milyen is vagyok, az osztályban teljesen láthatatlan vagyok, egy átlagos kinézetű "stréber". Ráadásul elég lányos babaarcom van, elég jók a jegyeim is,az öltözködésem is normális egy átlagos lányhoz képest, az osztálytársaimnak fogalmuk sincs róla hogy milyen vagyok iskolán kívül, milyen az igazi stílusom, és nem is akarom hogy tudják.

Viszont ha kikerükök a gimiből szeretnék változtatni az öltözködésemen, kékre festeni a hajam,talán vágatni is belőle legalább a vállamig, (legalábbis egy kis időre szeretném,hatalmas álmom a kék haj), és akkor már tényleg úgy néznék ki, ahogy szeretnék, de legalább nem bámulnának meg a külsőm miatt, mint ahogy most tennék ha így mennék a gimibe.

Azért sem akarok ilyen külsővel mutatkozni mert a végén még rám fognák a suliban hogy ha fiús vagyok akkor biztos leszbi is(ami nem igaz,lehet hogy még nem volt barátom, de határozottan a fiúkhoz vonzódom).

Mit gondolnak az emberek a fiúsabb lányokról? Nem merem felvállalni magam mert félek hogy kinéznének, az osztályom nagy része elég undok, már amiatt is képesek szekálni hogy jó tanuló vagyok.

Viszont ezzel a külsővel amivel nap mint nap megjelenek ott, egyáltalán nem érzem magam jól a bőrömben.

Ti mit gondoltok a fiúsabb lányokról? Nem taszító ez egy fiúnak? Persze a "vagány csávóknak" biztos bejön az ilyesmi, de nekem pont hogy az olyasmi fiúk nem jönnek be.

16/l



2016. szept. 5. 14:59
1 2
 11/11 Vinkó Márton ***** válasza:
Amúgy én is kíváncsi vagyok arra, amit a 8-as kérdezett. Vagyis hogy mit sikerült megvalósítani a terveidből...?
2022. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!