Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom és nem is akarom...

Nem tudom és nem is akarom elfogadni a társadalom által nekem szánt szerepet. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, és akarva akaratlanul a meleg, béna kis szerencsétlen szerepét aggatták rám az emberek. Rohadt rossz genetikám van, vékony vagyok és az arcom se férfias, a hangom meg szó szerint (teljesen így van, semmi túlzás nincs benne), meg mint egy 12 éves gyereké. Nagyon kínosnak érzem az egészet, mert a lányok nem akarnak közeledni hozzám. Ismeritek amikor teljesen úgy kezel valaki mintha melegek lennétek. Aki meg már ismer és tudja, hogy hetero vagy, totál undorodik tőled mert nem látja bennem azt, ami egy férfiba megvan. Akárhova megyek, akárhol utazom, elszorul a torkom amikor szerelmes párokat látok, erős érett férfiakat, akik nem idősebbek mint én. És nem tudom elfogadni, hogy nekem miért ez a szerep jutott.

Könnyű azt mondani a sok kommenthuszárnak, hogy minden fejben dől el...



2016. szept. 12. 20:19
 1/1 Galet válasza:
40 évesen azt mondhatom, hogy idővel fordulni fog a kocka. Általában a 20évesen erős érett felnőttnek tűnő férfiak, meg a dús keblű menő csajok, 40-esen már durván nénik/bácsik. A "kölyökképű"-nek csúfoltak pedig addigra érik el csúcsformájukat, és ez hidd el nem olyan rossz dolog. A Te párod is ott van valahol, csak talán még nem veszed észre, mert "béna kis szerencsétlen"-nek látod épp. Járj nyitott szemmel, nem kell végig rohanni az életen, sok minden van még előtted.
2016. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!